TiW - Nová rodina

15. května 2013 v 21:20 | Chaoss-dono
Čést, já jsem Chaoss. Jsem osamělý bojovník, s mečem na zádech a kápí na hlavě. Budu vám zde vyprávět můj příběh, jak jsem se stal bojovníkem po boku DevilDana.Ten den začínal jako každý jiný… já spal na měkké lesní posteli z mechu a do očí mi zasvítilo vycházející slunce. Nespokojeně jsem zamručel a svraštěl obočí. Pomalu jsem usedl, promnul si oči a sáhl po svém meči, který ležel vedle mne. Byl ukryt v pochvě, která byla připevněna na pevném popruhu přes rameno. Vstal jsem i se svým mečem, který jsem si následně nasadil na záda.
Pak jsem se vydal do města nedaleko lesa. To že ve městě pobíhali mladé holky, oblečené jak nejlevnější prostitutky a brečeli štěstím nad tím, že viděli ty jejich princátka, no dle mě spíš princezny, kteří si říkali One Direction, tak na to jsem si již zvykl. I na to když zde pobíhala podivná Individua, pro které byl bůh nějakej Bobr či tak nějak. Nechápu, jak někdo může uctívat bobra to je, jak kdyby šel uctívat svatou žížalu. Byla celkem sranda procházet kolem nich a vrážet do nich tak až spadli. Byli tak o hlavu a půl menší než já a to jsem od nich s věkem ani moc daleko nebyl. Ty jejich nenávistné pohledy stáli za to a já si je vychutnával. Neměl jsem je rád, nakonec, oni mě taky ne. Já byl spíše na straně temnější strany, ale strany, která jednala pořádek a rovnováhu. Byli zde určité šermířské tábory, jako Black Veil Brides, Metallica, Black Sabbath apod. Problém byl v tom, že bylo přísně utajované, kde jsou. Už jenom kvůli tem holkám z města aby nezačli šílet, jak jsou krásní ale přesto nevěděli kdo jsou.
Pak jsem je ale uviděl. Šermíře a šermířky, stejni jako já. A co víc, na hrudním pancíři měli BVB hvězdici. Došel jsem k nim a začal se jich vyptávat na BVB atd.
Nakonec mě ale čapli a hodili na koně a odváželi lesem. Lesem se začal temnit, ale nakonec sme dorazili do cíle. Tábor, obrovský tábor a na každém stanu byla BVB hvězdice. Zíral jsem úžasem a viděl mnoho tváří.
"Vítej do rodiny!" uslyšel jsem. Přijali mě mezi sebe! Wow! "Díky!" ozvalo se ode mě a usmál jsem se. Všichni na koukali, zírali na můj meč. Já si je pak také prohlédl, ale jediné co sem viděl, byli klacky, hole atd.
"Co se to tu děje?!" ozval se mladý, ale rázný hlas zpoza davu. Davem se přihnala malá dívenka, koukala mi tak akorát na hruď. Asi tak jako každý kolem mne. "Kdo jsi?" prohlédla si mne a chytla svoji dýku u pasu. "Chaoss, a stojím na straně BVB!" řekl jsem a poukázal sem na jizvu na krku ve tvaru BVB hvězdy.
"výborně! Každý se hodí. Já jsem Punkyna… A támhle to je Biba13, Chrissie, Jurule99, Destiny13…" a takhle mi všechny vyjmenovala… některé jsem si pamatoval více a některé méně. Člověk, který mě ale zaujal, byl občas ukazující se DevilDan. Byl bledý a měl černé vlasy, vlastně… byl celý v černém. Furt chodil ve stínu a pozoroval dění okolo. Sebral jsem odvahu a šel jsem za ním.

"Ty jseš DevilDan?"
"Jo, co potřebuješ?"
"Proč chodíš ve stínu?"
"Protože, jak t říct… jsem upír…"
zarazilo mne co řekl ale, tak co, připadal mi fajn podobně. Rozhlédl jsem se kolem sebe a pak koukl, kde byl. Už tam nestál.
A takhle sem pak po táboře chodil, ani ne měsíc, když v tom ke mně Daniel přišel. "Začíná válka…" pronesl zamyšleně.
"Válka?"
"Directionerky a bobřice… spojili se proti nám… co hůř… chtěli sem poslat špehy…" pak se temně usmál. Pochopil jsem, že jen chtěli, ale už nedošli.
"Aha, co budeš, nebo spíš co budeme dělat?"
"Chci ti navrhnout, přidej se na moji stranu. Budeme proti nim bojovat a ukážeme, co je hudba!"
zamyslel jsem se. Pujdu s Danielem, proti malým holkám kterých je převaha, ale tak, určitě nás také nebude málo.
"Vždy jsem stál na tvoji straně a i teď na ní stojím!" pronesl jsem a usmál se. Dan, někdo by pronesl že to byl jen kamenný výraz, ale někde tam uvnitř se zajisté usmal.
Konec prvního dílu snad se líbilo. V příštím díle "Tábor TiWanů"
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lindit Lindit | 16. května 2013 v 14:09 | Reagovat

Super. A strašně se mi tady líbí ta DevilDanova tajemnost :D Umíš moc dobře popsat charakter postav :)

2 Tess Tess | 16. května 2013 v 21:15 | Reagovat

Tak tohle by si mělo napsat více lidí jak se dostali k Danovi fakt ale umíš popsat lidi jak dost s tou malou dívenkou si mě dostal a o upírovi ani nemluvím jen bych nepila krev z těch tupců proti kterým jdete to by mu bylo dost blbě...

3 Satanica Satanica | E-mail | 17. května 2013 v 15:38 | Reagovat

Moc pěkné, skvělá práce. Daniel vystižen do detailů, jen tak dál.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama