Nová oční technika

3. června 2012 v 15:29 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta


http://images.ados.fr/bd-manga/photo/3196938319/sasuke-hinata/sasuke-hinata-04-1611241a22.png

Rejstřík příběhu:
Postavy- Naruto, Temari, Sasuke, Hinata, Sakura, Konohamaru.
Zaměření- Hentai
Věk postav- Naruto: 27 let, Temari: 26 let, Sasuke: 27 let, Hinata: 26 let, Sakura: 27 let, Konohamaru: 24 let, Itachi (Syn)- 7 let
Co znamenají jaké věci:
Kurzíva - Minulost.
*Věty v hvězdičkách* - Myšlenky.
"Věty v uvozovkách" - Mluva.
Tučně- věci vypravěče
Tato povídka je pro všechny věkové kategorie. Pokud máte epilepsii nebo slabý žaludek, máte povolení tuto povídku číst :)


"Noták, Hinato, zhluboka dýchej!"
"Ááá, já…to…ne…uf uf…nevydržím!"
"Hinato, vždy jsi byla silná, tohle vydržíš!"
"Sasuke, to…bolí!" řvala bolestí, Hinata, když zrovna rodila. Sasuke stál u ní a držel ji pevně ruku. Hinata brečela, a zhluboka dýchala, jak to při porodu bývá.
"Hinato! Už vidíme hlavičku!" zvolal nadšeně doktor. Hinata se skrze bolest usmála a dále dýchala a oddechovala, jak ji radila sestřička.
Po malé chvíli si mohli všichni oddychnout, to malé se narodilo bez nejmenších problémů. Hinata celá upocená a unavená, čekala, kdy doktor zvolá "Je to…"
O 7 let později, Současnost.
"Mami! Tati! To neuvěříte, co se stalo!"ozval se zrovna dětský a zároveň udýchaný hlas. Malá postava zrovna proběhla chodbou a běží k pokoji svých rodičů. Zrovna když doběhlo k zašupovacím dvěřím, otevřela je nějaká unavená postava. Sasuke mžoural očima po zrovna nadšeném Itachim.
Toho dne, kdy se Itachi narodil, tak Sasuke chtě, aby se jeho syn jmenoval po jeho bratrovi, jelikož až po návratu do konohy, si uvědomil, proč Itali vyvraždil celý klan ale jeho na živu nechal.
Itachi, natěšen poskakoval na místě, a hleděl hrdě na svého otce, který byl zrovna v bílém kimonu. Zpoza Sasukeho zad vyšla Hinata s úsměvem na tváři. "Tak copak se stalo, Itachi?" optala se Hinata.
"Konečně se probudila moje oční technika!"
Sasuke a Hinata v tu chvíly byly u něj skloněni. Byly zvědaví, jestli bude následovat rod Uchihů, nebo rod klan Hyuuga. To než Itachi vysloví ta slova, byl pro ně nejdelším okamžikem v životě, pokud teda nepočítáme Itachiho porod. Čekali, až jim popíše, co při tom cítil, co viděl a kdo ví co dalšího.
"Bylo to něco neuvěřitelného, něco, co jsem nečekal. Trénoval jsem s kunai a shurikeny, přesně tak, jak jsi mě to učil tati, že to tak dělal i strejda Itachi. Trénuji a najednou sem viděl…"
"Hinato! Sasuke-kun!" zvolalo Růžo-vlase cosi, za branou jejich pozemku. Hinatě a Sasukemu rozčílením naběhly žíly na čele a šli naštvaně k bráně. Sasuke se zastavil, upravil se, políbil Hinatu, která v mžiku nasadila úsměv alá 'Vítej'. Sasuke otevřel bránu, a za ní stála Sakura. "Chtěla jsem se vás zeptat, jestli byste se mnou a Konohamarem nešli na piknik." A zpoza Sakury vyleze rozesmátý Konohamaru. "Mno, víte…" "Ano a moc rádi!" nedořekne Sasuke svoji větu, protože ho šťouchne Hinata a zasouhlasí. "Tak dobře, takže ve dvě hodiny v parku?" usměje se Sakura a Hinata se Sasukem kývnou. Sakura odejde a Sasuke se otočí na Hinatu, přičemž zavře bránu.
"Proč jsi souhlasila?"
"Protože za prvé nehodlám poslouchat její kecy, za druhé nám Itachi může předvést svoje kekkei genkai a za třetí aspoň nebudu muset dneska tolik vařit."
"Tak to potom jo." V tu chvíli, Hinata, příjde k Sasukemu a políbí ho. "Miluji tě miláčku." "I já tebe." Řekne Sasuke. Hinata odchází zpět za Itachim. Sasuke ji následuje.
Itachi přeskakuje nedočkavostí na místě a když k němu dojdou rodiče, vychrlí ze sebe: "Proč jste odešli, když jsem vám zrovna vyprávěl svůj příběh?" optá se nakvašeně. Oba dva udělají nevinný výraz. "Víš, Sakura nás pozvala na piknik, tak nám to tady můžeš říct a pak to předvést na pikniku." Řekne Hinata. Itachi vyskočí do vzduchu s jednou zaťatou rukou v pěst nad sebou, a Sasuke to omylem schytá do nosu. Sasuke se okamžitě chytne za nos a zanadává. "Jé, tati, promiň, já nechtěl!" "V pohodě synku." A celá Uchihovic rodina se zasměje.
"Tak můžeš pokračovat." Řekne Sasuke. "Tákže, když jsem trénoval, tak sem najednou ucítil, že na vteřinku nevidím. Ale o sekundu později, jsem stál na zemi, v bojové pozici. Měl jsem pocit, Jako bych viděl za sebe. A taky že jsem viděl…" Hinata zavýskala radostí. "Jupí, je následníkem klanu hyuuga!" "Počkej mami, ještě jsem neskončil…" Hinata nechápavě koukne, ale poslouchá ho dál. "Ale díky této vlastnosti, byakugan, tak jsem viděl o kilometr dál, a viděl sem Naruta-san jak trénuje kage bunshin. A moje ruce se začli pohybovat a jeho techniku zkopírovaly, takže jsem měl vedle sebe jeden klon." Sasuke vstal a začal přemýšlet. *Hm, vlastnosti Byakuganu a Sharinganu v jednom? Můj syn má vlastní oční techniku, kekkei genkai.* "Itachi, v tom případě má Shakugan!" "Shakugan?" vyjeknou Hinata a Itachi překvapeně. "Smíchání Byakuganu a Sharinganu. Hinato, Itachi má vlastní oční techniku, chápeš to?" "Neuvěřitelné…" šeptne Hinata. Itachi začne řvát radostí.
Ve dvě hodiny v parku
"Hinata-chan, Sasuke-kun! Itachi!" zvolá nadšeně Sakura, a všichni přítomní, Naruto, Temari, Sasuke, Hinata, Konohamaru a Itachi, protočí oči v sloup. Rodinka dojde k ostatním, a všichni se přivítají. Naruto a Sasuke se přátelsky poplácají po ramenou.
Po maličké chvilce, kdy se chlapi baví o chlapských věcech, jako je spodní prádlo jejich manželek, nebo kdy se baví holky o módě, tak je Sasuke s Hinatou přeruší. "Itachi, by vám chtěl něco říct, něco, co objevil dneska!" řekne Sasuke. Itachi si odkašle. "Mám novou oční techniku! A taky vám ji ukážu." Řekne nadšeně Itachi a všichni se zaradují. "Tak ukaž. Vyber si někoho, kdo proti tobě bude bojovat…" "Dobře, beru Si tebe, Naruto-san, a pak Sakuru-san. A prosím, nešetřete mě!" "Jak je libo!" řekne Naruto a Se Sakurou se postaví.
Itachi zavře oči, a pak je otevře. Po stranách hlavy, mu naběhnou žíly, oči se mu změní do jemně levandulové, ale objeví se mu znaky na očích, jako má sharingan. Všichni překvapeně koukají. Sakura na nic nečeká a zaútočí na něj zezadu. Míří mu tvrdou ranou na hlavu, ale Itachi se vyhne a kopne ji do břicha. Naruto složí pečeť a zařve "Kage Bunshin no jutsu!" však, ale Itachi udělá to samé. Klony proti sobě vyrazí. Sakura ihned vyběhne na Itachiho. Míří mu pěstí na obličej, ale ten se sehne, a tím, že na něj Naruto zautočil zezadu, tak dostal od Sakury pěstí. Itachi neváhá a nakopne Sakuru zezdola do zátylku a ta se svolí k zemi. Itachi, si stoupne a těm dvou se pokloní. I Naruto a Sakura vstanou a pokloní se. Itachi vypne svoji oční techniku a promne si oči. Celá parta Itachimu zatleská a Itachi je štěstím bez sebe.
"Máš opravdu výjimečnou oční techniku." Řekne Temari a kousne si do toastu se sýrem, šunkou a listem salátu. "Děkuju, této Temari." A Itachi Temari obejme. "Mohu mít prosbu? Neříkej mi této, připadám si přitom stará." A zasměje se, vůbec všichni tam se zasmějí.
K večeru
Zrovna když se začalo stmívat, tak se celá slezina rozpustila a všichni šli domů. Itachi seděl Sasukemu na zádech a spal. Hinata šla mlčky vedle Sasukeho. Když došli na svůj pozemek, jejich dům hořel. Hinata z toho šoku spadla na kolen a začala brečet. Všichni ninjové, kteří uměli vodní techniky, dům hasily, i kakashi a Sasuke, jelikož techniky zkopírovaly, tak hasili. V tom okamžiku se Itachi probudí. Když to vidí, chce jít pomoct, ale Sasuke ho zastaví. Samozřejmě, Itachi, jako každé dítko, neposlechl a zkopíroval techniky suitonu. Naneštěstí pro něj, nápor vlastní vody neustál a srazilo ho to k zemi. Proud byl ale natolik silný, že to zhasilo pár plamenů. Ale jakmile zhasli hned se zase rozšířily a žár byl větší než předtím.
"Tohle musí být genjutsu, nebo ninjutsu, normální oheň by našemu suitonu neodolal!" "Tati! Za naším domem někdo ten oheň ovládá!" křikne Itachi, jakmile uvidí díky síle byakugan uvidí postavu za domem. Sasuke okamžitě za dům běží. Postava zahalená v plášti na něj koukne a temným hlasem promluví. "Odejdi Uchiho!" "Nikdy!" Jakmile ale chce Sasuke udělat pečeť, zasáhne ho plamen a Sasuke, padne.
O několik dní později, leží v nemocnici a ne a ne se probrat. Doktoři mu moc nadějí na život nedávají.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 risa risa | 31. ledna 2013 v 21:17 | Reagovat

Husty :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama