Má láska k tobě je tvrdší než Diamant 5. Díl

20. června 2012 v 16:57 | Kagome Uchiha |  Povídky z Naruta


Tak po dlouhé době opět tu je Diamant :) tak pěkné čtení

"Ne nemáš pravdu, Saky. Nemyslím si to o tobě. Každý se něčeho bojíme a holt ty se bojíš lesů s tím nic neuděláš."
"Já vím Sasuke, ale mám strach. A nemůžu na to zapomenout, prostě to nejde." A začnou mi téct slzy. "Jdi za ním a pořádně ho obejmi to nevidíš, že se o tebe bojí? Jdi prostě k němu slyšíš a obejmi ho. Je to Sasuke, ten Sasuke kterého máš ráda tak dělej a hni se. A opět ztichla."


"Saky? Jsi v pořádku?" Zeptám se růžovlásky, ale stejně mi pořád dělá starosti. Co je to s ní, ani mi neodpoví jen slyším vzlyky. Ona pláče? To není možné, vždy je veselá a beze strachu a zrovna dneska musí plakat.
"Sasuke? Já, já nezvládám to." Prosím můžeme jít pryč a obejmu ho, co nejvíc to jde. Slzy mi tečou po tváří dolů níž a níž až jsem ucítila něco slaného na svých rtech.

Mezitím ve škole:

"Poslyš Kibo mám pozvat Hinatu na tu diskošku?" Ptám se kluka co má na hlavě psa jménem Akamaru.
"Je to na tobě Naruto jestli jí chceš pozvat, ale všiml jsem si, že na ní chvilkama pokukuješ tak bys měl. Aspoň uvidíš, co ti odpoví. Teda podle mě."
"Ok tak já jí tedy pozvu, ale mám děsný strach." Jdu pomalým krokem k holce, která pomalu pokaždé omdlí, když se jí na něco zeptám. Hele Hinato, můžu se tě na něco zeptat?"
"Na-Naruto o co jde?"
"Víš, Hinato? No jak bych to řekl…půjdeš se mnou na diskotéku, která je zítra v 8 večer?" Zeptal se modrovlásky, která začala červenat jak rajče.
"J-já..no ještě uvidím, když tak ti to napíšu na fb jestli půjdu."
"Dobře no, ale ty půjdeš to vím" a co zahrajeme si zase něco přes fb proti sobě? Zeptám se Hinaty.

"Jasně, že jo…skvěle se s tebou hrajou hry." A zasměju se. "A taky tě dneska Naruto porazím, že se budeš divit." Řeknu blonďáčkovy a ten se začne smát.
"Jak chceš Hin, ale je to nemožný." Mě zatím nikdo neporazil v žádné hře.
"Crrrrrrr, crrrr…"
Všeci jdou na svá místa po dvou až na Hinatu a Naruta, kterým spolu sedící chybí. Asi tak za 2 min přijde sensei Kakashi (Ale jak my mu rádi říkáme strašák) a jde nás učit otravný dějepis. Ale nejdřív zkontroluje docházku, kdo chybí.
"Takže vždy se mi ozvěte jak řeknu vaše jméno"
"Hai ozvali se všeci."

Aburame Shino: Hai
Akímichi Chouji: Hai
Haruno Sakura …….Haruno Sakura
Sakura chybí Kakashi sensei odpoví mu modrovláska.
Hyuga Hinata tady je….
Hyuga Neji: Hai
Inuzuka Kiba: Hai…. Až to došlo na Uchihu Sasukeho.
Uchiha Sasuke…Uchiha Sasuke
Sensei Sasuke taky chybí dneska odpoví mu blonďáček, který sedí sám.
"Dobře takže chybí jen 3 děti dneska." Podívá se do třídnice.
Hai…
A teď se jdeme učit dějiny Konohy řekl Kakashi sensei. Bezva zase je to nudné jako obvykle řekne si Naruto v duchu… ať už je odpoledne, abych mohl na fb hrát s modrovlaskou hry a přemlouval ji.
V tom do třídy vejde Tsunade ředitelka a přes celou třídu oznámí, že dneska už mají volno a zítra ředitelské. V tu ránu se ozve ze zadní lavice křik no kdo jiný než naše oranžová cihla (Kdo nepochopil Naruto xDDD). Rychlosti blesku se sbalil a vypadl ze školy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama