Duben 2012

Nábor spoluadminů

28. dubna 2012 v 14:43 | Hatake Chaoss |  Moje Kecy
Tákže, zde je článek pro nábor adminů. Jak sem řekl- Dva beru nanejvýše! A co to obnáší pro návštěvníky? Více článků, více povídek, více obrázků, více aktivity adminů. A co pro adminy- Udělám jim jako prvním "rpc/oc" na to jak chtěj vypadat jako ninjové, komentáře od návštěvníků. více návštěvníků, možná více chváli pro ně a dobrý pcoti :DDD A možnost dávat libovolné články :) Pokud nechcete do komentů, tak na meil: hatake-chaoss.blog.cz@centrum.cz a nebo na skype: lohannn3 (Méno:) ero-hidan/dereck (zbytek pod perexem)

Kecy kecy kecyčky, mám to divné nápady...

28. dubna 2012 v 12:32 | Hatake Chaoss |  Moje Kecy
Ohayo gozaimasu :D Tákže, sem tu zpět z anglie a sem rád že sem doma :DDD Den odjezdu jsem ráno potkal hezku dcerušku mích tzv. "adoptativních rodičů" a já debil ji pozdravil ČESKY :DDD Ste měli vidět jakej chytla výtlem, pak sem si uvědoil, co sem řekl, pozdravil anglicky a zdrhnul. Jinak sem tam celou dobu chrápal se spolužákem s vyššího ročníku některé zklamu, ale yaoi nebylo) a ta sv*ně mi kradla deku :'-( :DDDD Ale jinak brý. Blbý bylo že pořád pršelo :( ALe prča byla :DDD sem pak spolužačkam dělal krávu a zmutovanou krávu (bůčel sem) :D Mno nic, ale te´d k věci.... Napíšu další díl New Generation, a pak černé růže. Nebo naopak? černá růže, nebo new generation? co první? Napište si do komentů, a já vám to napíšu lidičky ;) Pak chci dělat "RPC/OC na objednávku (v paint tool sai)" a kd bude chtít tak si objedná a já mu to udělám ;) ale to udělám během příštího týdne. A pak ještě hleám spolu admina tohoto blogu. Nejen že tu přibydou příspěvky, nejenže díky tomuto človíčku tu bude možná více SB a více lidí co sem příjdou,a le pokdu by chtěl i povídky. Samozřejmě tu také budu makat. Takže, kdo bude chtít, nech´t napíše do článku (který bude zveřejněn po tomhle) kdo by chtěl být spolu adminem. (Beru nanejvíc dva!) Tákže, já jdu na další článek a zatím- Sayonara ;)

Černá růže- co do příběhu

17. dubna 2012 v 17:55 | Hatake Chaoss
Tákže, zde si můžete napsat co byste chtěli do příštího dílu napsat. ŽÁDNÉ HENTAI! A žádné SasuSaku!!!!!!!!! Prostě yaoi :) AL estejně, vyberte si co by st tam chtěli ;)

Čenrá růže- 5 díl

7. dubna 2012 v 17:01 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta

Ohayo... tákže, konečně sem dopsal černou růži. gomene že to tak dlouho trvalo. A podle toho i máte za odměnu délku povídky. SNad se to bude i trochu líbit. BTW. Obrázky já sám!!!! Kopírovat jedině se zdrojem!!!

Oznámení 2

7. dubna 2012 v 15:39 | Hatake Chaoss |  Moje Kecy
Ohayo gozaimasu! Konečně sme napsal 5 díl čenré růže. Hned zapracuju na dalším.. A ot je zatím vše, tákže.. Oyasumi-nasai...

RPC's

3. dubna 2012 v 21:42 | Hatake Chaoss |  Vlastní tvorba
Ohayo, tákže, dze nesu své RPCčka.... budou seřazeny od prvního do psoeldního pdole toho jak sem je vytvořil, tákže, snad se budou líbit ;)

Design... Zase xDD

3. dubna 2012 v 21:19 | Hatake Chaoss |  Moje Kecy
Ohayo... mno, te´d spíš Konbanwa :) Tákže... určo ste si všimly že sem (zase) změnil dess. Tento sme taky dělal sám a líbí se mi víc než ten předtím.. proč to nevím XD Tákže.... i ty postavičky sme děll sám.. sou to moje RPC psotavičky... v dalším článku vám tu sem pošlu všechny ;) Takže.. zatím... SAYONARA ;)