Černá růže 4 díl

23. března 2012 v 14:12 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta


"A heleďme se! Modrý tesák z Konohy! Vidíte to, chlapi, stojíme před jedním z nejlepších!" vyřvává ten největší z nich. Má na sobě plášť, ale kápi staženou, takže je jenom vidět hlava a na zádech dlouhá katana. Pak má přes záda Jumi. "Nečekali jsme zrovna vás, Modrý Tesáku, čekali jsme někoho jiného, ale i tak jsme rádi…" a ten chlápek se usměje. "Sakra, Akio, přestaň se vykecávat a zaútoč ne?!" a za tím Akiem je nějaká žena.
"Klid, Aimi, klid, snad si můžu popovídat!" "Ne, to nemůžeš!" křičí na něj ta Aimi, která je oblečená stejně jako ten Akio. Jediné co je vidět, že má na zádech připevněný Naginata. Další tři nukkeninové, mají také plášť ale hlavu zakrytou kápí. Jednomu koukají z pod pláště Saie, další má na zádech zase dvě katany a ten třetí, ten má zase nunchaki.
"Určitě jste si pro něco přišly, ale pro co?" a Chaoss se na ně tázavě podívá. "Víš, Tesáku, prali jsme si pro něco hodně cenného…" a Akio se ďábelsky usměje. "A smím vědět pro co?" "Mno, jdem…" "Ne, nemůžeš!" okřikne Chaosse Aimi. "Oky… ale víte, že přes nás neprojdete!" "Ale projdeme tesáku, projdeme!" a ten z nunchakama vystoupí vpřed. "Tady, Kaito, je jeden z nejlepších z nunchakama, a dostane se přes jakoukoliv linii…." A Akio se zasměje. Kaito jen přikývne a vyndá nunchaky, které roztočí kolem sebe a pak je točí vedle sebe výhružně a čeká, kdy bude moci zaútočit.
Daisuke uvidí na konci nunchaků takové háky. Upozorní na to své druhy. Ti si toho poté také všimnou. "Vidím, že tvůj druh, má takové háky na svých zbraních." A chaoss ukáže na Nunchaky. "Ah, ano, více to zraní nepřítele…" a Kaito se zasměje, zastaví nunchaky, a shodí kápi. Obličej má zakrytý maskou ANBU. "Masky ANBU mohou nosit jenom ANBU!" zakřičí Daisuke. "Taky, že já jsem bývalí ANBU, ale výstroj mi nevzali!" a zasměje se. Najednou vytáhne Saie nějaký týpek, rozeběhne se, AIko se sehne do dřepu, ten týpek se Saii na něj šlápne a pak skočí na Chaosse. Při skoku mu spadne kápě, a vypadá stejně jako ten s ANBU maskou, akorát má jinou masku.
Jakmile je ten týpek je skoro u Chaosse, Chaoss uhne doleva a týpek spadne ne zem nohama, a hned se ožene Saiem tam, kde stojí Chaoss. Ten skočí, když doskočí, nakopne ho do obličeje. Týpek se Saiem upadne. "Nech Kaeomona, mého bratra být!" vykřikne Kaito a rozeběhne se proti Chaossovi. Cestu mu zatarasí Daisuke, a okamžitě ho kopne do břicha. Toho to zaskočí a prohne se v pase.
Daisuke využije okamžiku, protočí se na patě levou nohou a pravou ho nakopne do obličeje, čímž udělá kop s otočkou. Kaita to vyhodí asi 30 cm nad zem a padá dozadu. Během pěti vteřin dopadne na zem. Zaskučí bolestí. Ale okamžitě se zvedá. Hned na to vyrazí ten s katanami na zádcech, vytáhne je obě a zaútočí na Daisukeho, cestu mu ale zahradí Sasori a nakopne ho do kolene. Zezadu ho ještě nakopne do zad Arisu, takže padá obličejem k zemi.
Okamžitě ale při pádu strčí před sebe a rukama se odrazí tak, aby při pádu skončil na nohou. Jeho pokus se podaří a skončí hned za Daisukem. Daisuke mezitím aktivoval svůj Byakugan. Všimne si, že zezadu na něj útočí ten chlápek s katanami, ale okamžitě jeho útoku uhne. Okamžitě na něj útočí nohou, ale zablokuje to hruškou katany, a ta ho bací do nártu levé nohy. Daisuke se chytne za nohu a zařve bolestí.
Okamžitě na to, si Akio vezme do ruky jumi, natáhne tětivu na jumi, dá na tětivu šíp, napne tětivu a střílí šípem na Chaosse.
Ten se mezitím pere s Kaeomonem. Perou se svými zbraněmi, Chaoss zatím jenom kunaiem, ale Kaeomon používá své saie. Chaoss dá Kaeomonovi pěstí a ten vletí do rány šípu. Šíp Kaeomonovi provrtá lebku skrz na skrz. Kaeomon po té střele, má otevřenou pusu a vytřeštěné oči. Padne na kolena a poté padne obličejem do hlíny. Při dopadu si vyvrtá z hlavy šíp.
"Ou…" zkřiví Akio obličej ve výraz 'A dopr…' a Kaito se na Akia naštvaně podívá. "Ty…." Chce se rozeběhnout na Akia ale Chaoss ho zadrží. "Tesáku, já se omlouvám, nechci již proti vám bojovat, ale bojovat po vašem boku. Nechte mi Akia na boj!" "Ne, vře v tobě pomsta, ale šíp byl mířen na mne… já ho zabiju, Akia, oky? Ty zkus nějak pomoct genninům, oky?" "Hai!" a rozeběhne se Pomoci Daisukemu, který se jen tak tak brání ranám toho s těmi katanami.
Chaoss se poté otočí na Akia, který zkouší dát šíp na tětivu. Chaoss složí pečetě. "Katon: Gokyakyu no jutsu!" s úst Chaossovi vyletí velká ohnivá koule. Před Akia vletí Aimi a složí pečetě. "Doton: Doryuuheki!" před Aimi se vytvoří obrovská stěna z hlíny, která kouli zastaví a stěna se sesype. "Co-cože?! Tohle umí jen můj otec a…třetí hokage…" třetí hokage spíš špitne. "V tom případě jste…Hantá no tekunikku !""Ach, ano, jsme Hantá no tekunikku! " "Sensei, kdo jsou Hantá no tekunikku?" optá se Daisuke. Kaito sena na něj podívá. "Hantá no tekunikku jsou…"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama