Černá růže 3 díl

23. března 2012 v 13:57 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta

Daisuke je celý skleslý, z toho, jak po něm vyjel Kano. Když se od něj Chaoss vzdálí, přijde Kano za Daisukem. "Líbilo se ti to?" "Vypadni, Kano, nemám na tebe náladu! Navíc, jestli tě tu načapá Sensei, tak se těš!" "Prosím tě, takový trouba mi přece nic neu…" "echm, echm…" objeví se za nimi Chaoss. "Říkal jsi něco, Kano? Navíc jsem ti řekl, že jestli se ještě jednou objevíš u Daisukeho, tak tě zabiju. Ne, udělám ti něco mnohem horšího!" "Hups…" řekne Daisuke a vzdálí se. Chaoss chytne Kana pod krkem a dovláčí ho na nejbližší skalku, kde ho postaví. Sváže Kana, sundá mu kalhoty, úd mu položí na skalku, vezme kunai…
Áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá" ozve se bolestný řev. U Kanovo kalhot teče proud krve. Chaoss drží něco v ruce, a z toho taky teče krev. "Varoval jsem tě!" řekl Chaoss, a odhodil to. Kano řve bolestí, chytne se za rozkrok a padne. Když ta věc upadne, uvidíte, že je to Kanův úd. Daisuke za ním chce běžet. "Daisuke! Nepřibližuj se k němu! Je ti to jasné? Běda jestli neposlechneš!" okřikne Daisukeho Chaoss a Daisuke běží za Chaossem. "Sensei, proč jste mu ho… uřízl…" optá se Daisuke Chaosse. "To proto, aby neotravoval tak nevinné kluky a vůbec lidi, jako jsi ty. Je ti to jasné. A navíc jsem ho předtím varoval…" řekne Chaoss a jde do předu. Po chvilce ho doběhnou dvojčata a Daisuke.
"Sensei, proč vám říkaj 'Modrý tesák z Listové'?" optá se ho Sasori. "Víš, je to zaprvé díky mím vlasům…" ukáže na vlasy. " A pak tak kvůli tomu, že umím Chidori a Raikiri na vyšší úrovni než můj otec. A taky díky mé zbrani!" řekne a z pasu odundá katanu, která má modré ostří. "Tý vado. Nevěděl jsem, že u sebe máte katanu. Toho jsem si všiml až teď…." Řekne Daisuke. "To víš, snažím se své zbraně skrývat, hehe…" řekne Chaoss a zasměje se. "Proč máte tu katanu modrou?" optá se Arisu. "Tuhle otázku, mi kladlo mnoho lidí, a ne vždy jsem jim odpověděl. Ale vám to řeknu…" Chaoss najednou ztiší hlas.
"Je to normální katana, akorát ostří je z chakry. Kdykoliv z té katany mohu brat chakru, a mohu ji tam i dát. Je to neskutečná výhoda v boji." Dvojčata a Daisuke hlesnou v úžasu. "Páni, a využil jste toho někdy?" optá se Daisuke. "Máte celkem dobré otázky… Ano, ale jenom jednou, a to, když jsem byl na chunninské zkoušce. Tenkrát jsem svého druha chránil, a vložil jsem chakru z katany do mě i do něj, abych ho udržel naživu. Samozřejmě sme ihned ze zkoušky odešly…." "Proč?" optá se Daisuke. "Řeknu ti citát, který mi pořád dokola jako malému vyprávěl otec… 'Ten kdo porušuje pravidla, je odpad, ale ten kdo opustí své přátele je daleko horší než odpad!' a nějak tak to bylo u chunninské zkoušky. Místo abych splnil misi, tak jsem radši zachránil kamaráda." Řekne Chaoss. "Aha…" řeknou jednohlasně všichni tři Geninové.
Pak genini odejdou a za Chaossem přijde stařec. "Modrý tesáku, modrý tesáku…" volá na něj. Chaoss zastaví a otočí se.
Stařec, tak 150 cm vysoký muž, 60 let, extra hubené postavy. Vlasy, dlouhé, na hlavě má nějakou čepičku, po obličeji vrásky, a na sobě fialovou róbu. Opírá se o hůl a snaží se dohonit Chaosse. "Co potřebujete?" "Modrý tesáku, to co jste udělal Kanovi, bylo nezodpovědné, ale přesto si to zasloužil!" "To ano, pokoušel se znásilnit jednoho z mích Gakusei (žák)!" "Aha… mě zase znásilnil mého vnuka, pět let zpátky… je mu teď osmnáct… chudák vnuk, má z toho doposud trauma, a neví, jestli je na holky nebo na kluky… prý se nemůže rozhodnout… myslíte, že byste mohl mu pomoci?" "Já a pomoci? No, možná… přiveďte mi v noci, k jeho stanu mladíka a dívku, v jeho věku…" řekne a usměje se. "Arigato, Chaoss-dono!" a stařec odejde.
Přiběhnou k němu genini. "Chaoss sensei, o čem jste se to…." Ani to nedořeknou a někdo zařve "Banditi!" Chaoss, Daisuke, Sasori a Arisu vyrazí dopředu karavany. Tam stojí pět ninjů, nukenninů, z Mlžné. "Kdo jsou?" optá se Daisuke. "Pět nukenninů, uprchlých ninjů z Mlžné."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama