Černá růže 2 díl

23. března 2012 v 13:51 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta

U brány už stojí Hatake Chaoss a tam s ním Uchiha Sasori a Uchiha Arisu. Stojí tam tak deset minut až nakonec Arisu pormluví: "Ježiši, kde ten Daisuke je?"
"Nevím, ale měli bychom vyrazit, nebo budeme mít u Hokageho průšvih. Víte co, děcka, odejdem bez něho!"
"Ano, Sensei Chaoss!" křiknou jednohlasně dvojčata.
"Jdeme!"
"Počkejte na mě!"
"Daisuke?" promluví jednohlasně dvojčata.
"Daisuke, kde ses flákal?"
"Promiňte, Sensei Chaoss, ale šel jsem sehnat trochu jídla!"
"Daisuke, ty jsi šel shánět jídlo? Proč, je ho spousta, navíc přeci nejsi takovej jedlík jako Chouji Akimichi!" okřikne ho Sasori.
"To sice ne, ale náhoda je blbec!"
Všichni na to přikývnou a vyrazí. Jdou tak den a půl, než dorazí do země rýžových polí. Tam je přivítá celkem hubený a vysoký mladík, který má dlouhé bílé vlasy. "Vítejte. Vy musíte být ninjové z Konohagakure no Sato… A vy jste… Oh, ne, to není možné, sám Modrý tesák z Konohy!°"
"Modrý tesák?" optají se jednohlasně děcka z týmu 7.
"Dlouhá historie, povím vám to při cestě."
Mladík je vede vesnicí, k velkému domu. Tam je zavede do velkého domu, ke sedí muž, tlustý, téměř vypadající jak buddha, akorát s vlasy a s knírkem. "Vítejte, vy musíte být nin..jové z konohy. Áá, nemohu tomu uvěřit. Sám modrý tesák z konohy! To jsem nečekal že k nám dají někoho tak známého…."
Chaoss se podrbe na zátylku. "Vůbec nejsem rád, že jsem takto známý, když je to výhoda u nepřátel! Hehe…" řekne Hatake Chaoss. Muž se usmívá jak debil. "Takže, teď k vaší misi. Doprovodíte karavanu s věcmi duležité pro mlžnou! A představím vám také vůdce karavany. Kano, pojďte sem!" Dovnitř vejde velký hromotluk, která je plešatý, přes obličej jizvu a na sobě černý kabát, který zahaluje celé tělo.
Muž jásající a ukazující na Chaosse mu říká: "Tohle je Ten tým který vás povede a jejich Jouninem je modrý tesák z ko…" "Mě to nezajímá! Hlavně že nám pomohou, kdo jsou a co jdou zač mi j ukradený!" řekne muž drsným hlubokým a hlavně naštvaným hlasem.
"Ah, pardon Kano!" "Nic se nestalo! Kdy vyrazíme?!" "Zítra!" "Dobrá, jdu si zařídit pár věcí!" "Dobrá Kano!" na to se muž s nimi rozloučí a odejde. Předtím ale koukne na Daisukeho. "Tak, tohle je Kano! A teď vás zavedem na vaše dočasné pokoje." Řekne ten debilně se tlemící chlapík a odvede je do vyššího patra budovy.Tam jsou 4 pokoje. "To abyste měly každý soukromí!" řekne muž a každého dá do pokoju. "Můžete si do sluhů a služek přát COKOLIV!" na to odejde. Všichni se zabydlí, najedí večeře a jdou spát.
Druhý den ráno
Ten den se Daisuke vzbudí celkem brzo, téměř před svítáním. Daisuke se hned lekne, jakmile tam vidí Kana v županu, jak si prohlíží Daisukeho a usmívá se. "Co tu děláte?! A jak jste se sem dostal?!" "Víš, když jsem tě poprvé viděl, strašně ses mi líbil. Ty vlasy, oči a tak. Já mám rád takové kloučky. A jak jsem se sem dostal? Snadno, cukrouši…." "Co?! Jste snad Gay a pedofil nebo co?" Kano se zamyslí. "Jo, přesně tak. A nevykej mi, ale tykej mi, cukroušci…." "Vy jste se…." "Řekl, jsem, tykej mi!" vyjede po něm Kano. "Promiň, že jsem po tobě vyjel, cukrouši…." Řekne Kano a usmívá se jako nadr*enej debil. "Vy… teda ty ses Kano pomátl, ne? Sorry, ale nejsem Gay ani Gerontofil!" "To je jedno, to co ti teď udělám, nebude tě to bolet, a bude se ti to líbit!" "O čem to mlu….Ne, ne, ne ne, ne, to ne, na to nikdy nepři…" V tu chvíly Daisukeho začne Kano líbat. Daisuke je nejdřív vytřeštěnej, pak vyděšenej a pak Kana odkopne. "Zbláznil ses! Řekl jsem že nejsem…" v tu chvíli schodí ze sebe Kano župan. Má jenom trencle. Tělo má opálené a hlavně vypracované. "…Gay…" dořekne Daisuke a má otevřenou pusu. "Copak je cukroušci, takhle se ti líbím?" "Mno… celkem…j…" v tom ho začne zase Kano líbat. Chvilku se líbají jen tak, až najednou Kano sjede rukou ke triku, které má Daisuke na Sobě. "Co to děláš?!" optá se Daisuke když se od Kana odtrhne.
"Neboj, bude se ti to líbit!" řekne, a sundá mu triko. Chvilku se líbají pusou, až když Kano sjede ke krku, který mu chvílí líbá a pak sjede na hrudník. Rukou nebezpečně sjede na rozkrok. To už Daisuke zase Kana odtrhne. "Co…to děláš?" "Nech mě, a já ti ukážu. Neboj, nebude to bolet!" "Tak jo…" a zase pokračuji. V tom sundá Kano Daisukemu kalhoty, aby byl jenom v trenýrkách. Pořád ho líbá na hrudníku a Daisuke si neodpustí vzrušené vzdechy. Už mu sundává i trenýrky. "Tý jo, máš ho pěkného…" pochválí mu ho Kano. "Díky…" řekne Daisuke a na to ho políbí. Poté mu ho Kano začne třít. Ani zde Daisuke už neodpustí vzdechy. Pomalu si ho Kano vsune do pusy a začne mu ho jazykem olizovat. Po chvilce mu ho začne kouřit.
Daisuke si to nechává líbit a je vzrušený. Pak si chce Kano sundat sám trenýrky, když v tom tam vlítne Hatake Chaoss, jenom v černých kraťasích, a černým triku.
Vezme Kana za jeho frantíka, vyvleče ho z pokoje, a ozvou se dvě duté rány. Poté se vrátí Chaoss k Daisukemu. "O tomhle si chlapče popovídáme pak, a teď se obleč!" řekne Chaoss a odejde. Stihne ještě zařvat na Kana: "A ty se k němu nepřibližuj, nebo tě zabiju!"
Dopoledne:
Když už vyráží na cestu, Daisuke vidí Kana, jak má monokl na oce a modřinu na levé tváři. Culí se na Daisukeho a Daisuke na něj. V tom se tam připlete Chaoss a výhružně kouká na Kana, který poté odběhne dopředu, kde něco projednává s jedním z karavany. "Daisuke, jak to že jsi to dovolil. Moc dobře vím to napadlo jeho, ale myslel jsem, že mu to zatrhneš. Piš si, že to řeknu Rokudaimemu, ale nejvíc to odsere on! Daisuke, pro příště mu ho třeba ukopni, ale ať už na tebe nehmatá, jasný?!" "Ano, Sensei!" V tom tam přijde Sasori. "Stalo se Daisukemu něco?" "Ne, a tebe to nemusí zajímat, Sasori!" řekne Chaoss a pokračují s karavanou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama