Černá růže 1 díl

23. března 2012 v 13:43 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta

Hokageho pracovna:
Dne 14. 5. 2026 je zataženo a Rokudaime, jménem Naruto Uzumaki, sedí ve své pracovně, kde vyřizuje dokumenty. *Země z rýžových polí potřebuje pár ninju na ochranu karavany cestující do Mlžné, Písečná potřebuje rady našich lékařských ninjů. Mlžná nám dluží peníze uff, je toho na mě moc, měl bych si dát voraz!*
Pomyslí Naruto uprostřed práce a opře se o židli. Natočí se s židlí k oknu a hledí z něj. Začalo pršet a Naruto vidí, jak se všichni zbíhají domů.
Najednou někdo zaklepe. "Sarani!"
Dovnitř vejde Hatake Chaoss a spolu s ním Uzumaki Daisuke, Uchiha Sasori a Uchiha Arisu. Naruto se na ně otočí.
"Co potřebujete?" "Mise je splněna, Rokudaime-sama!""Výborně Chaossi! Budu mít pro vás další misi!" "Ale ať je pořádná tati! Nějaký rvačky a tak!" Najednou spustí Daisuke. *Heh, připomíná mi mě samotného, když jsem byl v jeho věku! * Pomyslí Naruto.
"Daisuke, takhle bys neměl mluvit s Rokudaime- sama, když je to tvůj otec!" Řekne Hatake Chaoss směr k Daisukemu.
"A no jo furt!"
"Takž Daisuke, ty chceš pořádnou misi, jo? Takže bychom tu měli… Hatake Chaossi!"
"Ano Rokudaime- sama?" "Vydáte se do země rýžových polí, kde budete ochraňovat karavanu, která míří do Mlžné. A rovnou tam vyberete i ty peníze co nám mlžná dluží! Je vám to jasné?" "Ano Rokudaime-sama! Týme 7, udělejte vše potřebné aby jste mohli vyrazit a poté se sejdem u brány, je to jasné?"
"Ano, Sensei Chaoss!" řeknou téměř jednohlasně všechny tři dětská. Poté se rozeběhnou něco dělat. "Na viděnou, Rokudaime-sama!" "Na viděnou, Hatake Chaossi. A pozdravujte otce!" "Vyřídím." Řekne Hatake Chaoss a usměje se, poté odejde.
*Ach, Daisuke, opravdu připomínáš mě v mém mladém věku. A Hatake Chaoss, je celej Sensei Kakashi. A mladí Uchihové jsou celí jako Sasuke. Ale nejsou moc po Sakuře…* pomyslí Naruto a usměje se a pak se dá zase do práce.
V sídle Uchiha:
Arisu hledá otce.
"Otče? Otče?"
"Ano Sasori?"
"Já jsem Arisu!"
"Ah, promiň… Co potřebuješ?"
"Jdem s bratrem a s Daisukem a se senseiem Chaossem na misi, tak aby ses neděsil!"
"Jo, dobře! Díky že si mi to řekl, ale hlavně to řekni mamce!"
"Co mi má říct?" optá se Sakura, když tam přijde.
"To že jdou naši chlapci na misi."
"Vážně? A řekneš nám, o čem to bude?"
Sasuke i Sakura koukaj oba na Arisa.
"Mno, bude to o tom… že…"
"Jdeme chránit karavanu ze země Rýžových polí, která jede do Mlžné a tam pak vyzvednout peníze, co nám Mlžná dluží." Řekne Sasori, který mezitím přišel. "Kde ses tu vzal?" optá se Sakura Sasoriho.
"Přišel jsem…" řekne otráveně Sasori. "Děje se něco?" Optá se Sakura.
"Ne, nic prosím tě!" téměř ji Sasori okřikne. "Takhle se ke své matce chovat nebudeš! Okamžitě se ji omluv a za trest naučím nějakou techniku tvého bratra jenom, a ne tebe." "Promiň mami…" řekne Sasori a skloní hlavu. "Nic se neděje."
Sídlo Hatake:

"Otče? Mám tě pozdravovat od Rokudaimeho-sama!"
"Vážně? Tak až ho zase uvidíš, tak mu také vyřiď, že ho pozdravuji."
"Lituji, otče, ale zrovna vyrážím s týmem 7 na misi. Tak až tak za týden!"
"Aha. Ptát se tě co to je za misi nebudu, nejsi malej. Ale pamatuj, TU techniku použij až jako poslední možnost, je ti to jasné?!" "Ano otče. Prosím tě otče, TU techniku jsem sám vymyslel, a sám vím, jak je nebezpečné!" "Tím lépe. Mno, já budu muset jít nakoupit, a pak si jít něco. Zařídit…" "Otče, jestli jdeš znova na film "Flirtovací Taktiky" tak tady máš lístky."
"Oh, vážně? Díky synu, tak já letím!"
"Jo, jasně a užij si to!" "Jasně!" řekne Hatake Kakashi a mizí z domu!
"Heh, táta a ty jeho knížky a filmy."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama