Naruto New Generation: 3 kapitola

23. února 2012 v 17:33 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta new generation
"Áááááááááááááááááááááá!" zařvou všichni tři. Z místního lesa
vyletí několik ptáků vyplašením. "Musíte nás tak děsit, Chaoss- sensei?!" a Daisuke přitom oddechuje. "Eh, promiňte, já jen že jste tak pozadu!" a nevinně se usměje. "Radši vyrazíme…" řekne Sasori a začne utíkat. Arisu a Daisuke za ním běží taky. *Co to do nich vjelo? Hm, se jich pak zeptám!* A Chaoss za nimi utíká také.

Po chvilce je Chaoss dohoní. Chvíli běží a všichni jsou ticho. "Uhm, Chaoss-sensei, mohu mít otázku?" a Daisuke na něj koukne. Sasori a Arisu na něj kouknou ve stylu *Co to ten mimoň dělá?! * a Chaoss na něj koukne a usměje se. "Jasně, Daisuke, ptej se." "Proč máte na plášti tu katanu, s modrým ostřím?" Chaoss náhle prudce zastaví a hledí na ně. Chvilku mlčí, a mladí Ninjové čekaji, jakou dostanou odpověď. Chaoss mlčí teprve minutu, ale ninjům se to zdá jak pět minut. "Proč tak dlouho mlčíte, sensei?" optá se Sasori. "Víte… tahle katana… je… říká se ji 'Chakura no Ha'." Pak se odmlčí. "Čepel chakry…"špitne Daisuke. "Ano, přesně tak Daisuke, Čepel Chakry, neboli také Chakrové ostří…" "Uhm, sensei… neměl takovou čepel, neboli dýku, která se tak také jmenovala? A taky to měl váš děd, prý…" "Ano, to je pravda, ale Děd byl Bílý tesák, podle čepele, která vyřazovala bílou chakru, takže to je jen obdobné jméno. A toto je jen Chakura no Ha, řeknu vám to, až se utáboříme. Nyní zamíříme do skryté vlnkové, tam si najdeme nocleh, a pak počkáme na příchod našeho zaměstnavatele! Přes noc vám řeknu menší minulost mé katany…" Podívá se na ně s vážným obličejem. "Sensei, ale kde máte tu katanu?" A daisuke ho začne zkoumat. Chaoss jenom lehce odhrne plášť, aby mu byla vidět katana, která je pečlivě schovaná za zády. Pak ji rychle schová. Pak se ohlíží a je nervózní, a na obličeji jakoby naštvaný a nejistý ohled zároveň. "Raději pojďme…" "Co se děje sensei?" "Nevyptávej se Arisu, a jdeme!" skoro to na ně zařve a rozebíhá se směr Skrytá Vlnková.
Mladí Ninjové neváhají a rozebíhají se taky. Moc toho neuběhnou, když před ně skočí osoba, která je v černém plášti, a má černé vlasy, s oranžovým melírem. V ruce drží kosu, která je na nějakém provazu, nebo spíše ocelovým lanku. Je ve skrčené póze, a dívá se na zem, takže do obličeje mu není vidět. Na plášti jsou červené mráčky. "Sensei, to je někdo z Akatsuki?" "Já myslel, že akatsuki byla vyhlazena." Divý se Sasori a Arisu. "Já si to myslel také…" divý se Chaoss. Záhadná postava se postaví, však, ale hlavu má skloněnou. "Tak se vidíme znovu…" pak prudce nadzvedne hlavu, a vlasy, vlastně jen patka z vlasů, se nahodí nahoru, a padá dolů. V ten okamžik vytřeští Chaoss oči, když vidí obličej té postavy. "…Chaossi!" dokončí tu větu ta postava.
Postava, okolo 22 let, výška, tak 181 cm, hubené postavy. Hlavu zdobí černé havraní vlasy, které jsou tak nad klíční kost, mají sem tam oranžové proužky, a u levého oka, tvoří patku. U pravého je pramínek vlasů, který také zakrývá oko, jeho duhovka je fialové barvy. Na tváři má šibalský úsměv, pod dolním rtem, má skoro stříbrný piercing. Jeho pleť je dokonalá, a nos taky, prostě ideální krásný muž. Jediné co je ještě z jeho těla vidět, je Akatsuki plášť, který zakrývá jeho tělo, a pak sou vidět ruce. Obě mají nehty nalakované načerno. Však, ale pravá svírá rudou, tří čepelovou kosu, na silném ocelovém laně.
"Zankonuno…." Zaskřípe Chaoss zubama. "A heleme se, chaossi, dlouho jsme se neviděli, že? Jak to bude dlouho? 4 roky? Hehe, ano tak nějak…" zasměje se ten "takzvaný" Zankokuna a trochu k nim popojde. Chaoss skočí pře mladé Shinobi, a gestem ruky naznačí, aby stál. "Stůj, Zankokuno! Co chceš? Mezi námi není Jichuuriki!" "Hehe, mám pocit, že prožívám Deja Vu.Tenkrát, před čtyřmi lety, se mě snažil úplně stejně zastavit tvůj, otec, úplně ho teď vidím…" a zasměje se "A o tom, že mezi vámi není Jinchuuriki, o tom bych pochyboval… Chaossi… co to tvé jutsu, které si vytvořil, které tě i dokáže zabít, nepoužiješ-li ho správně?" "Mlč! Tohle tady nemusí slyšet, Zankokuno!" "Nemusí… ale můžou!" "Chaoss- sensei, o čem mluví?" "Mluvím o tom, že má v sobě…." Chaoss hodí po Zankokunovi kunai. Zankokuna to spatří a mistrně se mu vyhne. "Ts, ts, ts, Chaossi, Chaossi, nějak ti to nevyšlo… a ty snad nevíš... že mě nedokážeš ZABÍT!" slovo zabít posměšně vykřikne a pak se ďábelsky směje na celé kolo.
Chaoss začne skládat pečetě. "Chidori!" zakřičí, chytne se za levou paži, a ruku dá jemně k zemi. Zankokunu jako by to nepřekvapilo. Usměje se a také začne skládat pečetě. "Raikiri!" udělá to samé, Daisukeho, Sasoriho, a Arisu to překvapí. "Na nic se neptejte, řeknu vám to pak…" "Jestli vůbec nějaké pak bude Chaossi!" zakřičí a vyrazí rychle proti Chaossovi. Ten zas vyrazí proti Zankokunovi. Už do sebe skoro narazí, když najednou Chaoss pufne a zade z něj jen kouř. Zankokunu to překvapí. "J-jak mohl zmizet, když měl chidori?!" Pak něco zankokunu kopne do zad, a ten padá s raikirim na zem. Nejenže udělá dírů do země, do které by se vešla kráva a malá čivava, ale ještě to Zankokunu vymrští do vzduchu. Naštěstí se ale místo něj objevilo polínko. Objeví se na původním místě, kde stál, a Chaoss stojí tam, kde ho nakopl. "Jak si…?!" "Genjutsu, Zankokuno… Genjutsu…" "Ty…."
Pokračování Příště :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama