Únor 2012

FanArty 2

23. února 2012 v 22:33 | Hatake Chaoss |  Vlastní tvorba
Ahoj, jsem tu zase, a tentokrát is FanArty (Budeme jim zkráceně říkat FA, ano??). Jsou sva, ale rozmnoženy do tří, protože.... jeden je vybrvenej :) Tak snad se budou líbit :) A víte co?? Uděláme Soutež :D Kdo pozná, co je to za osobu, dostane diplom.. a... první dva, si budou moci vybrat nějaké ANIME, které sem dám :) Pokud tedy půjde najít, že? Hehe :D Mno nic, bude ot takhle, dám sem dva FanArty, a vy musíte uhodnout ten první, protože u toho druhýho je to pzonat hned :) Tákže, snad se budou líbit :) Takže, opakuji, první dva, co ho rozpoznají, tu první osobu, dostanou diplom a Anime. Ti dva poslední, což 3-4 místo, dostanou jen diplom. Diplom bude na objednávku, když si řeknete s čím ho budete chtít, udělávm ho tak :)

Naruto New Generation: 3 kapitola

23. února 2012 v 17:33 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta new generation
"Áááááááááááááááááááááá!" zařvou všichni tři. Z místního lesa
vyletí několik ptáků vyplašením. "Musíte nás tak děsit, Chaoss- sensei?!" a Daisuke přitom oddechuje. "Eh, promiňte, já jen že jste tak pozadu!" a nevinně se usměje. "Radši vyrazíme…" řekne Sasori a začne utíkat. Arisu a Daisuke za ním běží taky. *Co to do nich vjelo? Hm, se jich pak zeptám!* A Chaoss za nimi utíká také.

Kecy, který nejspíš nikdo nečte

23. února 2012 v 0:50 | Hatake Chaoss |  Moje Kecy
Ahoj, tak sem tu zas (pro někoho bohužel, pro někoho Hurá), a du se omluvit, že jsem tu nebyl, ale sic byl čas, ale nebyla něja nálada,ani chuť, ani isnpirace, abych pravdu řekl.
Jinak chi taky poděkovat boxerce, za to že miudělala tenhle dess (Jestli na něm ještě někdo dělal, tak vám chci taky poděkovat, bohužel ale nevím jestli na tom někdo dělal, a pokud jo, tak nevím kdo :( Je mi tajeno :( ). Tadyten dess je moc pěknej, a mě osobně se líbí.. hlavně ten zabuza a haku nahoře ♥.♥ ... njn, tyhle dvě osoby, by snad první osoby které sem si oblíbil... o kakashim :D