Naruto Fotbal 2. kapiola Trénink

29. ledna 2012 v 13:37 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta


Sasuke se otráveně podívá na Iruku a pomalým loudavým krokem se vydá k němu. Naruto, ten na nic nečekal a naběhl k Irukovi. Sasuke s Narutem se na sebe vražedně podívaly. Sasuke nemusel Naruto, a Naruto zase nemusel Sasukeho. "Naruto… začni s vybíráním…" řekne Sasuke a Naruto kývne na souhlas. Dlouho se Naruto nerozmýšlel. "Shikamaru!" a ukáže na Shikamara prstem. Shikamaru jde otráveně k němu. Sasuke se rozmýšlí, koho si vybere.


"Vem Choujiho, bude se hodit jako brankář!" šeptá Narutovi Shikamaru. "Oky… beru… kdyžtak mi říkej, koho mám vybírat…" "Eh, Naruto…" "Kiba!" křikne Sasuke. "Naruto… to nezvládneš sám někoho vybírat?" "Chouji!" křikne Naruto. "Mno, právě proto jsem si vybral tebe, protože ty jsi chytrej, a každej zápas s tebou jsme vyhráli…" "Eh no jo no…" a Naruto se Shikamarem a Choujim se zasmějou. "Shino!" křikne Sasuke. "Koho teď, Shikamaru…" "Počkej Naruto… Nejiho!" "Neji!" A k Narutovi si to šine Neji. "Nic proti Choujimu, ale, nemůžeme to s ním prohrát?" "Neboj, mám to promyšlené…" ozve se Shikamaru. "Chouji bude jako Brankář, My tři v útoku, a zbytek už nějak rozestavíme…" "Lee!" zařve ještě otráeveně Sasuke. "Jo, aha…" řekne Neji a koukne na Naruta kterej se celou dobu culí.

Takhle s vybíráním pokračujou pět minut, když už jsou připraveni Hrát. "Naruto, nech je, ať začnou…" pošeptá mu Shikamaru. "Sasuke, můžete začít…" a Naruto se na něj usměje. Sasuke kývne na souhlas. Sasuke jde s Kibou doprostřed hřiště. Iruka pískne a Kiba přihrává Sasukemu. Ten běží na Choujiho, však míč mu odkopne Shikamaru a míč leti na Naruta. Ten dá perfektní hlavičku, a ještě, když je míč těsně na dzemí, Naruto vykopává a míč se dostane k nejimu. Ten se snaží prolomit Leeho hradbu… a neuspěl. Lee mu sebral míč a běží s ním k Shinovi. Vykopává míč na Shina a ten si ho zastaví hrudníkem. Míč padá na zem, ale shino už ho vykopává zpět Leemu, který si mezitím naběhl. Míč už je skoro u Leeho, ale míč mu odkopne Naruto k Shikamarovi a ten s ním běží na brankáře Sasukeho týmu. Roztleskávačky TenTen, Hinata, Ino, Sakura a další, tak fandí střídavě Narutovo týmu, a střídavě Sasukeho týmu.
Asi po pěti minutách hry, se Míče ujme Kiba a razí si to na Choujiho.
Míč mu zkouší podkopnout Naruto, však ale Kiba si vykopne míč lehce do vzduchu a Narutovo nohy přeskočí a s míčem běží dále. Asi s 5-6 metrů, Kiba míč vykopává. Míč letí velkou rychlostí, a je v úrovni rozkroku. Chouji ale Míč rukama odrazí zpět a míče se pak ujímá obránce Daisuke a nahrává Narutovi. Ten s míčem běží a nahrává Shikamarovi, ten nahrává Nejimu a běží ne branku. Z dráhy 9 metrů míč vykopává a… dává gól. Všichni z Narutova týmu jásají… ale ti ze Sasukeho se vztekají. "Dobrá rána, Neji…" řekne Naruto a poklepe ho po rameni. "Jo, díky…" řekne Neji a usměje se.
Už se připravují, že Sasukeho tým začne rozehrávat, když v tom tam příjde nečekaná návštěva. "Hej, Iruko… vycvičil jsi je dobře." Zařve někdo ze strany, na které je Iruka. Iruka se otočí a usměje se. "Minato, Asumo, Gai, Kakashi… co vy tady?" "Přišly jsme se podívat na naše juniory… hehe" Řekne Minato a poplácá Iruku po rameni. "Koukám… že Narutovo tým válí. Sasukeho tým taky není špatný, spíše naopak. Ale to že Narutovo tým vyhrál… bylo tím, že mu nejspíš Shikamaru radí, koho vybrat…" zasměje se. "To ano." "A jinak vás ještě jdeme pozvat na dnešní zápas HC Konoha VS FC Akatsuki." "Cože? Vy jdete proti FC Akatsuki?" kouká udiveně Shikamaru. "Ano… jdeme… Akorát by mě zajímalo… komu budeš fandit, Sasuke, když je v Akatsuki tvůj bratr?" "Ještě nevím…" řekne Sasuke otráveně. "Copak jsi nějaký otrávený…" řekne Kakashi. "Jen jsem se špatně vyspal…" "Tak to jo…" Řekne Kakashi a usměje se. "No nic… my jdeme trénovat.. zatím…" řekne Asuma a jde s ostatními pryč. "Mno… my už to tu asi taky zakotvíme, ne chlapci?" "Jupíííííííííííí…" radují se někteří. "Tak šupem do šaten!"
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 5. února 2012 v 15:22 | Reagovat

Zatím to není moc o ničem...ale co očekávat od fotbalu, že Jo :D zatím mi to připadá jako tvůj zážitek z fotbalu...neber to jako urážku nebo ták něco, ale nic se tam neděje..je to takový klidný ..až moc...
Opří se do té povídky a napiš tam cokoliv co se ti zdá zajímavý a zpestři každý díl ;-)

2 Hatake Chaoss Hatake Chaoss | 6. února 2012 v 16:28 | Reagovat

[1]: Mno.... v příštím díle bude FC konoha VS FC Akatsuki ^^

3 kisa-san kisa-san | Web | 6. února 2012 v 18:45 | Reagovat

Dobrá povídka.Sice to není moc o ničem ale opravdu dobrá povídka. :-)

4 anonim anonim | 28. října 2014 v 9:38 | Reagovat

hc je skratka pro holejoví klub ne pro fotbal

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama