Naruto: New Generation - Kapitola 2

10. prosince 2011 v 10:03 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta new generation

Druhý den ráno


Okolo šesté hodiny ranní, Sasori a Arisu a…nikdo další. "Ách, kde jsou?" Optá se Sasori. "U Chaosse-sensei mě to celkem překvapuje, ale u Daisukeho ne. Hlavně v tuto hodinu…Taky tě to překvapuje, Sasori?" "U Chaosse- sensei ano, ale u Daisukeho ne. V tuhle hodinu stopro spí!" "Taky bych na to vsázel… a hele, sensei už jde!" a ukáže na Chaosse. "Chaoss- sensei, kde jste tak dlouho? A odkud máte ten pláš´t a novou taktickou vestu?" optá se Sasori a ukáže na plášť a taktickou vestu. "Eh, omluvte mě, musel jsem ještě něco probrat s vašimi otci.

A tohle? To jsem dostal od otce…" řekne a usměje se. "Aha… a nevíte kde je Daisuke?" optá se tentokrát Arisu. "Cože? On tu není? Tak to musíme vyrazit bez něj!" "Supér, aspoň nebude jako…" nestačí doříct Sasori. "Áááááh, Chaoss- sensei, Sasori- kun, Arisu- kun, počkejte na mě!" řve Daisuke z dálky. "…přítěž…" dořekne a zamračí se. "Ah, Daisuke, kde ses tak dlouho flákal?" "Uf… eh… pardon... eh… Chaoss- sensei...eh...já...eh, jsem zaspal, hehe!" řekne Daisuke a poškrábe se na zátylku. "Aspoň že jsi přišel! A kde máš batoh?" a ukáže na Daisukeho záda a koukne tam, i dvojčata kouknou, hlavně Daisuke. "Áááááááááááááá, počkejte Chaoss- sensei, já ho zapomněl doma, hned jdu pro něj!" řekne a už už se rozebíhá, když do někoho vrazí, do někoho kdo zrovna přišel. "Eh, co ty tady překá… tati?!" zakleje Daisuke a koukne na Naruta. "Jen to dořekni a budeš mít doma průšvih!" řekne Naruto a zasměje se. "Sumimasen, otōsan (Je mi to líto, tati)!" řekne Daisuke a skloní hlavu. "Nic se neděje. Jinak, zapomněl sis doma batoh!" a podá ho Daisukemu. "Arigato! (Děkuji)" málem křikne Daisuke a bere si od otce batoh. "Nemáš za co…" a znova se usměje. Jinak, ještě něco potřebuji, Chaossi!" "Ano, Hokage- sama?" "Pojďte se mnou na chvilku od nich pryč!" "Hai! Děcka, počkejte tady!" "Hai, Chaoss- sensei!" řeknou všichni tři naráz a Chaoss odejde s Hokagem od nich.

"Co tak po něm Hokage-sama bude chtít?" optá se Arisu. "Co by asi tak po něm Táta chtěl? Má na nás dávat určitě co největší pozor!" "Zvlášť na tebe…" řekne Sasori a Arisu se zasměje. "Proč zrovna na mě?" a koukne na Sasoriho nechápavě. "Většinou útočíš bez uvážení a tuhle misi neuděláme nejspíš bez boje!" řekne Sasori a koukne na něj. "Chrmph…" zabrumlá Daisuke a zamračí se. "Hele, Arisu, ty ovládáš Sharingan, že jo?" "Jo!" "A dokázal bys jim pomoc, něho odezírat ze rtů, abychom věděli, o čem se baví?" "Snad jo…" řekne a aktivuje Sharingan. Kouká a říká: "No baví se…" v tom k nim přiletí kunai od Chaosse a křičí: "Arisu, koukej přestat s Sharinganem, nebo to řeknu tvému otci!" křikne a kouká na ně. "Eh, promiňte sensei!" řekne a vypne Sharingan. "Tak nic." Řekne Arisu a zamračí se. "Počkat, ty máš byakugan!" řekne Sasori. "No jo, ale tím nejspíše nebudu vědět, co říkaj!" "Taky pravda! Co budem dělat?" optá se Sasori a sedne na zem. "Uhm… čekat…" řekne Arisu a ušklíbne se. "To bychom dělali, když bychom dělali i něco jiného!" řekne Daisuke.
"Taky pravda… víš, že máš občas pravdu Daisuke?" A mrkne na něj. "Oh, vážně? Díky…" řekne a usměje se…. "Ale jenom někdy!" řekne Sasori a je zamračený. "Co je s tebou, Sasori? Většinou seš usměvavej a teď…" "Prostě nemám dobrou náladu, tak mě nech!" zařve Sasori na Arisa. "Přestaň na mě řvát!" "A proč bych měl?!" "Protože nemáš pro…" "Sakra buďte sticha! Hádáte se jak staří manželé!" oba stichnou a zamračí se na něj. "Jako bych nic neřekl, hehe!" a usměje se jako neviňátko. Všichni tři se zasmějou.

"Oky, můžem vyrazit." Řekne Chaoss, který se za nimi objevil. "Uááááááááááá…" lekne se Daisuke a vydýchává. "Vyděsil jste mě, Chaoss- sensei!" "Oh, vážně? Promiň, to jsem nechtěl!" řekne a usměje se. "Tak vyrážíme!" řekne a jde, ještě se otočí a řekne. "Sayonara, Hokage- sama!" řekne chaoss a zamává. "Sayonára, Hatake Chaoss!" a také zamává. I tři mladí Gennini zamávají. Poté vyrážejí vstříc misi.

Cesta


"Chaoss, mohu mít otázku?" optá se Daisuke. "No, jasně, ptej se!" "Takže, proč máte na zádech znak klanu Uchiha, když nejste v klanu Uchiha?" "Hehe, já jsem v klanu Uchiha, akorát mám jméno Hatake, po otci. Sasuke, tady dvojčat táta, tak udělal z mého otce jedním z členů klanu Uchiha, a jeho potomky také, jelikož má zaprvé také Sharingan, za druhé hodně Sasukemu pomohl, a tak nemohl zůstat bez odměny a také proto, že si vzal ženu z Uchiha klanu!" "Ahá, ale vždy´t jsem slyšel, že Sasuke- sama a jeho Bratr Itachi- sama, tak byli posledními z klanu Uchiha, protože Itachi vyvraždil klan Uchiha!" dodá Daisuke "To sice ano, ale asi po dvaceti letech, se zjistilo, že jedna žena, to jest má matka, tak také přežila! Bylo ji tenkrát asi deset, a mladému Sasukemu takových pět, prý, dál to nevím. Mou matku zachránila jedna žena, byla to ANBU. Měla mít prý také prsty ve vyvraždění klanu uchiha, ale odstoupila od Toho. " Vypráví Chaoss a kouká dopředu do daleka. "Aha…." A Daisuke chápavě kýve hlavou. "Ale jakto, že si ji nevzal Sasuke?" optá se pohotově Sasori. "To protože Sasuke nemiloval ji, a ona jeho. Navíc, táta ji potkal první, zrovna na jedné misi z Narutem, Sakurou a Sasukem. Už tenkrát do sebe byli Sakura a Sasuke zakoukaní…

Ikdyž Sakura byla již od mládí do Sasukeho zamilovaná…" a uchechtne se. "A navíc, když ji otec potkal, strhl se mezi nimi velký boj. Nejdříve použil Sharingan otec, po chvilce i matka. Hned na to se ale otec zarazil a začal se ji vyptávat. A když to bylo moc dlouhé, zašli do jedné z putyk. Samozřejmě Naruto, Sakura a Sasuke, tehdejší Jounini, tak s ním do putyky šli také, ale ji si nějak nevšímali. Kupodivu Sasuke neměl ani podezření, že by to mohl být Uchiha. A tak se začli seznamovat, s Kakashim. A za tu jednu noc se seznámili celkem dost. Dokonce zjistili, že ta ANBU ji naučila vše, co uměla, ale neměla vesnici. Tak poprosili Tsunade, tehdejší Hokage, aby ji udělala možnost být jedním z ninju z listové. A Tsunade- sama na to přistoupila!" řekne a usměje se. "A dál už to vědět nemusíte…" řekne a koukne na ně s úsměvem. "Ale notak…" "Sensei,…." "Prosím, proč ne?" přehlušujou se mladí Gennini a koukaj smutně na Chaosse. "To proto, že já už to dál neznám, hehe!" a poškrábe se na zátylku. Všichni tři se na něj podívaj naštvaně. "Co je? Já za to nemůžu, že mi rodiče víc neřekli. A pojďte, máme menší zpoždění!" a rozeběhne se dopředu směr země rýžovích polí, a i Daisuke, Arisu a Sasori ho následují.
"Hele, proč myslíte, že má na tom plášti katanu s modrým ostřím?" optá se Daisuke. "Nevím, zeptáme se ho?" "Klidně, ale ptejte se vy, já se ho na nic ptát nebudu, já už se ptal!" "Já už se taky ptal!" Dodá Sasori. "Eh, takže to zbývá na mě!" dodá Arisu a posmutní. "Ale zeptáme se ho, až se budem…" "Na co se koho zeptáte?" Objeví se u nich Chaoss. "Áááááááááááááááááááááá!" zařvou všichni tři. Z místního lesa vyletí několik ptáků vyplašením. "Musíte nás tak děsit, Chaoss- sensei?!" a Daisuke přitom oddechuje. "Eh, promiňte, já jen že jste tak pozadu!" a nevinně se usměje. "Radši vyrazíme…" řekne Sasori a začne utíkat. Arisu a Daisuke za ním běží taky. *Co to do nich vjelo? Hm, se jich pak zeptám!* A Chaoss za nimi utíká také.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RobertIroth RobertIroth | E-mail | 8. října 2017 v 19:09 | Reagovat
2 Jameshaumb Jameshaumb | E-mail | Web | 13. října 2017 v 16:21 | Reagovat

เว็บเช็คเบี้ยประกันรถ ง่ายแค่ 3 คลิก เปรียบเทียบเบี้ยประกันจากบริษัทชั้นนำมากกว่า 30 กว่าบริษัท ด้วยเบี้ยแคมเปญที่ถูกที่สุดของแต่ละบริษัท พร้อมข้อมูลต่างๆ ที่เกี่ยวกับบริษัทประกันภัย.
เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ออนไลน์ทันที - เช็คค่าเบี้ยประกันภัยรถยนต์ออนไลน์หรือโทรหาเราได้โดยตรง เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ออนไลน์ฟรี | เช็คเบี้ยประกันรถฟรี ราคาดีที่สุดสำหรับผู้ขับขี่ปลอดภัย เลือกความคุ้มครองได้ตรงใจ ซื้อออนไลน์คุ้มครองทันที พร้อมผ่อน 0% 6 เดือน คลิกเลย.
<a href=https://share.724.co.th/insure/a/motor/AM00063001><u><b>เช็คเบี้ย ทิพยประกันภัย</b></u></a> ‎

เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ เช็คราคา ตอนนี้รู้ทันที ทุกบริษัท โดย อีซี! - ประกันภัยรถยนต์ เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ ชั้น1 , 2+ , 3+ , ชั้น 3 ผ่านช่องทาง ประกันออนไลน์ เช็คเบี้ยประกันรถ ในวันนี้ รู้ทันทีทุกบริษัท มากกว่า 20 แห่ง ข้อมูลเพียบเปรียบเทียบราคาง่าย ... เช็คราคาประกันภัยรถยนต์ จาก 30 บริษัททั่วไทย ฟรี เราไม่ได้ เปรียบเทียบค่าเบี้ยประกันรถยนต์ เพียงอย่างเดียวเท่านั้นเพราะถ้าหากเลือกซื้อผ่าน rabbit finance คุณก็จะได้รับสิทธิพิเศษต่างๆ มากมาย เช่น ส่วนลดค่าเบี้ยประกันสูงสุดกว่า เช็คเบี้ยประกันรถยนต์กับพี่หมี Prakuntook ผ่าน Line ได้แล้ววันนี้ หนึ่งในช่องทางการติดต่อสื่อสารที่ได้รับความนิยมมากที่สุดช่องทางหนึ่ง คงปฏิเสธไม่ได้ว่า “Line” คือหนึ่งในนั้น ที่แทบทุกคนที่ใช้สมาร์ทโฟน เปรียบเทียบ “ประกันรถยนต์” อย่างโปร่งใสและเป็นกลาง พร้อมข้อเสนอผ่อน 0% สูงสุด 12 เดือน ใช้ฟรี ไม่มีค่าธรรมเนียม เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ เทสโก้ โลตัส | Tescolotus
เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ เปรียบเทียบราคาประกันรถยนต์ ประกันรถยนต์ชั้น 1 ประกันรถยนต์ชั้น 2 วิริยะ สินมั่นคง ไทยวิวัฒน์. โปรแกรมเช็คเบี้ย ประกันรถ ง่ายแค่ 3 คลิก - โปรแกรมเช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์
เปรียบเทียบเบี้ยประกันจากบริษัทชั้นนำมากกว่า 25 บริษัท ด้วยเบี้ยแคมเปญที่ถูกที่สุดของแต่ละบริษัท พร้อมข้อมูลต่างๆ ที่เกี่ยวกับบริษัทประกันภัย.
เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ คำนวณเบี้ย เปรียบเทียบเบี้ยประกันภัย ฟรี! - เปรียบเทียบเบี้ยประกันจาก 20 บริษัทประกันภัยชั้นนำ โปรโมชั่นพิเศษและข้อเสนอประกันภัยรถยนต์ ประกันภัยชั้น1 ประกันภัยชั้น2+ ประกันภัยชั้น 3+ ...
การค้นหาที่เกี่ยวข้องกับ เช็คเบี้ย เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ กรุงเทพประกันภัย เช็คประกันรถยนต์ วิริยะ เบี้ยประกันรถยนต์ 2+ เช็คประกันรถยนต์ ธนชาต เช็คเบี้ยประกันชีวิต เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ คุ้มภัย
เช็คเบี้ยประกันสังคม เช็คเบี้ยประกัน ไทยประกันชีวิต

<a href=https://www.facebook.com/prakuntook><u><b>เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์</b></u></a> ‎

สินมั่นคงประกันภัย - ประกันสุขภาพ ประกันภัยรถยนต์ เราประกัน..คุณมั่นใจ ประกันรถยนต์ชั้น 1 (ซ่อมศูนย์) เบี้ยเริ่มต้น 15,800 บาท สามารถนำรถประกันที่เกิดอุบัติเหตุเข้าซ่อมที่ศูนย์ซ่อมรถยนต์ยี่ห้อนั้นๆได้ โดยจ่ายค่าเบี้ยประกันในอัตราที่ต่ำเป็นพิเศษ ประกันภัยรถยนต์ (Car Insurance) คุ้มครองครอบคลุมในยามที่คุณต้องอยู่บนท้องถนน แผนประกันภัยรถยนต์ (Car insurance) บริการที่ตอบสนองความต้องการของลูกค้าได้อย่างครบครัน.
ประกันรถยนต์ - เช็คราคาจากบริษัทประกันภัยชั้นนำ 20 บริษัท ฟรี!!! คุณจะมั่นใจได้เลยว่าคุณรับสิ่งที่ดีที่สุด และเหมาะสมที่สุด พร้อมส่วนลด และของแถมอีกมากมาย.
โบรกเกอร์ประกันภัยรถยนต์ เช็คราคาประกันรถ ประกันชั้น1 โบรกเกอร์ประกันภัยรถยนต์ กล้วยๆ เปรียบเทียบราคาประกันรถประเภท ประกันชั้น1, ประกันชั้น2+, ประกันชั้น 3+ จากแพ็คเกจประกันภัยรถยนต์ของบริษัทชั้นนำในเมืองไทย.
ประกันภัยรถยนต์ ประเภท 1 > เช็คเบี้ยประกันรถชั้น 1 ตามยี่ห้อรถ ประกันชั้น 1 สำหรับรถ ฮอนด้า, โตโยต้า,เชฟโรเล็ต,ฟอร์ด,นิสสัน,มิตซูบิชิ.
เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ | คอนโดบทความ รวบรวม บทความดีๆมากมายauntysafe.com/tag/เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์
ประกันภัยรถยนต์เป็นสัญญาระหว่างคุณและผู้ให้บริการประกันภัยที่ให้ความคุ้มครองความรับผิดรถยนต์เฉพาะสำหรับคุณ นี้เกี่ยวข้องกับการชำระเงินปกติของพรีเมี่ยมในส่วนของคุณ ...
ประกันภัยรถยนต์ ประกันรถยนต์ บัตรเครดิต สินเชื่อ - SILKSPAN เปรียบเทียบได้ ประกันภัยรถยนต์ ประกันรถยนต์ บัตรเครดิต สินเชื่อ - SILKSPAN เปรียบเทียบได้ด้วยตนเองแล้ววันนี้
ประกันภัยรถยนต์. เพียงเช็คเบี้ยประกันรถยนต์; กว่า 20 บริษัทชั้นนำ บริการประกันภัยรถยนต์ด้วยข้อเสนอพิเศษจากบริษัทประกันภัยชั้นนำหลายแห่ง ... อัตราเบี้ยประกันภัยชั้น 1 ราคาพิเศ
ษ พร้อมโปรแกรมชำระเบี้ยประกันภัยที่เหมาะสมกับคุณ การประกันภัยรถยนต์ ตารางความคุ้มครอง ประกันภัยรถยนต์ ภาคบังคับ (พ.ร.บ.) ความคุ้มครอง. วงเงินคุ้มครอง. 1. จำนวนเงินค่าเสียหายเบื้องต้น ได้รับโดยไม่ต้องรอพิสูจน์ความผิด. 1.1 ค่ารักษาพยาบาล ...
ประกันภัยรถยนต์ ชั้น1 2+ 3+ เช็คเบี้ยออนไลน์ ได้ราคาถูก ประกันภัยรถยนต์ ทุกประเภท ราคาถูก ทำง่าย จ่ายน้อย คุ้มครองก่อน ผ่อนได้ จ่ายเงินเมื่อตรวจสอบกรมธรรม์แล้ว.
การค้นหาที่เกี่ยวข้องกับ เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ เช็คประกันรถยนต์ วิริยะ เบี้ยประกันรถยนต์ 2+ เช็คเบี้ยประกันรถยนต์ กรุงเทพประกันภัย ราคา ประกัน ชั้น 1 ธน ชาติ ประกันรถยนต์ โลตัส
ประกันภัยรถยนต์ชั้น1 ที่ไหนดี pantip เช็คเบี้ยประกันภัยรถยนต์ คุ้มภัย เช็คประกันรถยนต์ จากทะเบียน

<a href=https://share.724.co.th/insure/a/motor/AM00063001><u><b>เช็ค เบี้ย ประกัน ชั้น 1 ออนไลน์ รู้</b></u></a> ‎

3 FrancisMen FrancisMen | E-mail | 8. listopadu 2017 v 6:50 | Reagovat

Волонтер - Джиголюк Наталья, проводит сбор средств на приобретение вещей, которые обеспечат безопасность и выживаемость Солдат:

Бронежилеты
Термобелье
Теплая обувь
Дождевики и перчатки
Фонари
Приборы ночного виденья
Рации
Генераторы
Бинокли
Медикаменты

Мы за мир. Мы за жизни тех Солдатов, которые выбрали своей миссией спасение Украины – Украины единой и неделимой.
Помните о том, что хотят у нас забрать: помните о нашей значимости. Нас не лишат того, что принадлежит нам с рождения. Мы не позволим за нас вершить наше будущее.
Главное – быть вместе. Равнодушие рождает тех, кто готов за Вас принимать решения, оно позволяет управлять Вами. Только вместе мы справимся с тиранией тех, кто не уважает нас и наш выбор.
И стоя за спинами наших защитников, мы сделаем все, чтобы они остались живы.
Никогда нельзя сдаваться. Мы верим в каждого.
Борітеся — поборете!
За вас правда, за вас слава
І воля святая!

Контакты :

E-mail - shpilya@online.ua
Viber - +380633529515
Vk - https://vk.com/id13296440

Номер карты Приватбанка для пожертвования:
5168 7423 4401 8357

Bitcoin адресс для пожертвования:
17GoKzdA21aH8gXVeGmvLCQk45K1FpLpyK

Яндекс деньги для пожертвования : shpilya@online.ua

4 ClaraCassy ClaraCassy | E-mail | Web | 8. listopadu 2017 v 19:25 | Reagovat

Hello friends!
I am an official representative of private company which deals with all kinds of written work (essay, coursework, dissertation, presentation, report, etc) in short time.
We are ready to offer a free accomplishment of written work hoping for further cooperation and honest feedback about our service.
This offer has limited quantities!!!
Details on our website:
https://essay-writing.work/2017/03/20/instructor-imagination-sites/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama