Naruto: New Generation- 1.kapitola.

7. prosince 2011 v 21:24 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta new generation

Takžé, zde mám svoje první FF o narutovi, tak snad se bude líbit. Dlouhé je myslím celkém dost, tak přeji, příjemné čtení ^^


Hokageho Pracovna


Je 5. 7. 2026 (Pondělí). Ten den je zamračeno a prší. 7. Hokage, Naruto Uzumaki, sedí v křesle hokageů. Pracuje s nějakými listy a je vidět, že toho má plné zuby.


*Bože, bolí mě hlava… z toho pracování… mlžná nám dluží peníze… Země rýžových polí potřebuje na ochranu karavany naše ninji… v listové se chce postavit nový dům, ale není pozemek… bože, je toho moc! *

Pomyslí Naruto a na chvíli se narovná do křesla, kde chvilku odpočívá. Po chvilce koukne na stěnu, kde jsou malby minulých Hokageů.

*1. Hokage, 2. Hokage, Staříku Hokage, Otče, Bábí Tsunade, Danzo…. *

Vzpomene si na ně Naruto a usměje se. Poté se natočí k oknu, aby viděl co se tam děje. Od té doby, co se s Jiraiyou vrátily tenkrát po dlouhé době do listové, tak se to tu hodně změnilo. Domy jsou modernější, pevněji postavené, ninjů je stále víc a víc. Dole pobíhají lidé, aby přivítaly déšť, jelikož dlouho nepršelo.

*Knock, knock…* někdo zaťukal. "Dále!" dovnitř vejde muž, s účesem podobným jako má Hatake Kakashi, akorát v modré barvě, a vůbec vypadá jako Hatake Kakashi, akorát nemá masku. "Hokage-sama?" optá se ho hlasem osmnáctiletého mladíka. "Ááá, Hatake Chaossi, tak rád tě vidím! Jak se vede otci?" "Otci, mno, je zdráv a jako vždy čte sérii Icha Icha, znáte ho…" "Aha, to je pravda. Tak ho kdyžtak ode mě pozdravujte!" "Jasně vyřídím…" řekne a oba se usmějí. "A copak jsi chtěl, Chaossi?" "Jo, no vidíte… Přišel jsem ohledně toho, že já mám svou misi splněnou, tým 7 (Pozn. 1) chce misi a brzy budou chunninské zkoušky, tak vám jdu oznámit, že se stane, že váš syn a Uchiha Sasori a Uchiha Arisu s ním také." "Jasně, ok, zde máte peníze…" vytáhne váček Naruto a dá ho Chaossovi. "A k misi, tu jim dám, až je ke mně přivedete. A chunninské zkoušky? Mno, je na to moc brzo, ale věřím, žes je vycvičil dobře. Ok, beru na vědomí. Máš povoleno je tam přihlásit!" "Díky Hokage-sama!" "Nemáš za co… a ještě něco?" "Ne, děkuju… Přeji pěkný den…" "Vám také, Chaossi!" Chaoss a Naruto se rozloučí a Chaoss odejde. Naruto se vrátí ke své práci. *Páni, je tolik podobný svému otci! * pomyslí Naruto a usměje se. Dál pokračuje v papírech.Ichiraku Ramen

"A pák jsem ho takhle praštil…." Chvástá se Daisuke u rámenu a máchá rukama. Sasori a Arisu si tam podepírají hlavu, rámen snězený a je vidět, že je ta jeho historka nudí. "A když jsem ho nakopl, použil jsem kage bunshin a zmlátily jsme ho a pak…" "Ty, Daisuke…" řekne Sasori a narovná se. "Nemyslíš, že si vymýšlíš, na všech tvích misích jsme byli s tebou!" Daisuke se k němu nakloní a špitne. "Buď sticha, támhle ta holka mi to žere a já se ji snažím sbalit, tak mi to nekaž!" a ukáže na mladou třináctiletou holku, s dlouhýma hnědýma Vlasama a v oblečku kuchaře, nebo spíše pomocnice v kuchyni. "Aha, srry…" "Počkat, no jo, už si vzpomínám, to jsem byl vlastně nemocnej!" řekne Sasori a poškrábe se na zátylku. Pak se k němu dvojčata nakloní a špitnou: "Hodně štěstí s ní, Daisuke
!" řeknou a Daisuke se usměje. Poté dvojčata odchází a hned se zarazí, protože tam stojí Chaoss. "Chaoss- sensei? Co vy tu děláte?" optá se Arisu. "No, řeknu vám to cestou, Daisuek, pojď!" řekne Chaoss a vejde do Ichiraku rámen. Když koukne na tu dívku, vidí tu holku, jak kouká na Chaosse zamilovaně. Daisuke se na něj naštvaně podívá, jako když se v jeho věku naštvaně koukal Naruto. Chaoss vytáhne daisukeho ven a přitom tam hodí útratu. Po chvilce začne Daisuke na Chaosse řvát. "Chaoss-sensei! Překazil jste mi mít dneska večer rande! Já vás nenávidím!" "Promiň Daisuke, ale máme misi…" "Ale to vás neo… říkáte misi??? A bude tam bitka?" změní hned Daisuke náladu. "Jo, asi…" řekne Chaoss a kouká vpřed. "Supééééééér!" rozradostní se Daisuke. "Dvojčata jsou v klidu a ani to nevnímaj, jako Sasuke za mlada. "Běžte si připravit věci. Zítra ráno, u brány, ano?" "Hai, Chaoss Sensei!" řeknou všichni tři a najednou se rozplynou, jak utíkaj domů. "Heh, jsou talentovaní!" řekne Chaosse a jde domů.

Sídlo Hatake:Když Chaoss dojde domů, v kuchyni je jeho matka, Sasame Uchiha (Pozn. 2). "Ahoj Mami!" "Ahoj, Chaossi, jak bylo?" "Ušlo to!" "Výborně, dáš si s námi oběd?" "Ne, díky jedl jsem. "Dobrá… Kakashi!" zařve Sasame přes celý dům." Už jdu!" zařvě někdo z knihovny. Tam vyjde muž, s šedivými vlasy, sčesané nahoru, maskou a čelenkou listové přes oko. "Je to Hatake Kakashi, akorát s vráskami. "Tati! Jak ses měl?" "Já? Dobře, zase jsem četl…" "Flirtovací taktiky, já vím." "Ano…" řekne a poškrábe se na zátylku a gebí se. "Víš, tati, když jsi měl narozeniny, napadlo mě, že bych ti dal lístky na film Flirtovací taktiky a šli by jste na to s mamkou!" "Oh, vážně?" optaj se Kakashi a Sasame naráz. "Ano!" "Supér!" řekne Kakashi a usměje se a jde obejmout Chaosse. "Díky synu…" řekne a poplácá Chaosse po rameni. "Víš, synu, mám pro tebe taky dárek. Ty teprve narozeniny mít budeš, a navíc, když ti říkaj modrý tesák z listové (pozn.3), tak jsem ti nechal ušít pláš´t a Jouninskou vestu, na které je znak listové, znak klanu uchiha (pozn.4) a znak katany, s modrým ostřím. "Oh, děkuji! " řekne Chaoss a obejme svého otce. "Jo, a mám tě pozdravovat od Hokageho- sama." "Jo, děkuji!" řekne Kakashi a usměje se.


Pozn.= poznatky- Vysvětlivky.

Pozn.1= Tým 7, je udělán zase jako genninský tým, a jmenován také proto, že jsou v něm děti bývalého týmu 7 (Kakashi, Sasuke, Naruto, Sakura)

Pozn.2= Další z přeživší z klanu Uchiha, o kterém se nevědělo.

Pozn.3= Modrý tesák proto, že Umí Chidori a Raikiri na nejvyšší úrovni, také kvůli jeho vlasům a kataně, kterou má u pasu, protože má modré ostří.

Pozn.4= Znak klanu uchiha protože: Za 1) Sasuke udělal z kakashiho a jeho potomků členy klanu uchiha, aby ho rozšířily, tak y protože má kakashi za ženu Uchihu, také proto že on sám má sharingan, a navíc Sasukemu už tolikrát pomohl, že nemohl zůstat bez odměny.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Deidara Deidara | E-mail | 23. února 2012 v 17:50 | Reagovat

Úžasný Hidane ;-)

2 Hatake chaoss Hatake chaoss | 23. února 2012 v 17:57 | Reagovat

[1]: Arigato Deidara ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama