Prosinec 2011

Naruto: Fan arts video

25. prosince 2011 v 20:11 | Hatake Chaoss |  Videa z Naruta
Takže, je na čase abych (zase) udělal další video, a tak mě napadlo, že bych vzasl všechny svoje výtvory a dal je do jednoho videa. Tak snad se bude líbit.

Vánoční kraviny

24. prosince 2011 v 22:53 | Hatake Chaoss |  Christmas básněNaruto po Konoze bloudí,
od ostatních cukroví loudí.
Sasukemu nadává,
od Sakury ránu dostává.


Ježíšek

24. prosince 2011 v 22:13 | Sasuke A Sakura |  Básně o Narutovi
Neplánuj nic na dnešek,
vyzvedne Tě Ježíšek.
Psala jsem mu do nebe,
ať Tě taky přivede.
Chci pod stromkem místo darů
každého z mých kamarádů.

"Malá" změna

24. prosince 2011 v 14:18 | Hatake Chaoss |  Vylepšení blogu
Takže, rozhodl jsem se udělat "Menší" změnu a to, abych z Sasukeho A Sakury (Boxerku) udělal spolu Adminy tohot blogu. Hrozně moc tomuto blogu pomohli, přispěli mu, a myslím, že bez odměny se to neobejde, takže přívítejte další Adminy -> Sasukeho a Sakuru
Takže, sasuke a sakuro, hrozně moc vám děkuji za VŠE co jste pro mě udělali, a tak vás uděluji spolu adminy, gratuluji ^^ A doufám, že sou budem stejně dobře vycházet, jako doteď ^^

Naruto: Fotbal 1. Kapitola HC Konoha Junior

24. prosince 2011 v 10:10 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta

"Naruto! Vstávej! A dělej! Máš trénink! Dobře víš, že jestli se chceš dostat do HC Konoha, musíš nejdříve do HC Konoha Junior, ale to nejdřív musíš chodit na tréninky!" řve zezdola na Naruta Kushina. "Už jdu…" křikne Naruto a stále leží v posteli. Kouká do stropu dobrých pět minut a pak se posadí a promne si oči. Pak se protáhne. Kouká na zeď, na které je plakát HC Konoha.
Na tom plakátě jsou členové HC Konoha, který tvoří:
Brankář: Hatake Kakashi (Přezdívaný Neprůstřelný)
Obránce: Maito Gai (Přezdívaný Gai)
Kapitán Týmu, útočník: Namikaze Minato (Přezdívaný Žlutý Blesk)
A další.


Naruto Christmas

24. prosince 2011 v 10:00 | Hatake Chaoss |  Obrázky z Naruta

Veselé vánoce, Happy new year!!

23. prosince 2011 v 21:53 | Hatake Chaoss |  Moje Kecy
Takže, blíží se vánoce (No, jsou už zítra) a já )blbec) jsem vám zapomněl poblashopřát. Takže to chci napravit!
Přeju vám skvělé prožití vánočních svátků, hodně dárků pod stromem, halvně ty které jste si přáli, a vy co nemáte mezi dárky oblečení, tak ať jich tam moc nemáte ;), pak hodně polibků pod jmelím, pro některé hodně jídla na stole a hlavně prožití toho všeho s vašimi blízkými.
A ještě všechno nejlepší do nového roku, ať se pobavíte, do roku 2012 vkročíte tou pravou nohou (Nebo pokud chcete můžete i levou ;)) a taky ať jste se svímy příbuznými a přátely a ať jste příští rok šťastní. A pokud chcete a situace dovolí, ožertte se, jak je libo ;) A taky nažerte ;) Váš správce tohoto blogu
Hatake Chaoss ^^

Téma týdne je "Václav Havel".

23. prosince 2011 v 21:14 | Hatake Chaoss |  Moje Kecy
Takže, rozhodl jsem se napsat miniaturní článek k tomuto tématu týdne:
Václav Havel, jeden z nejlepších Prezidentů ČR který kdy žil, byl stejně skvělý, dokonce (podle mě) i lepší než Tomáš Garique Masaryk. Zasloužil si aby jsme ho uznávaly. Jsem ostuda, jelikžo moc o něm nevím, ale i tak vím, že si to zasloužil a má právo na mezistátní pohřeb. Byl to skvelý muž, ikdyž to byl EXprezident. Je mi líto, že zemřel, ale podle mě, už to trochu přehnali, ty tři dny státního smutku. Mohli to dát tak na den, to bych pochopil, ale na tři? Ale od toho pryč, prostě Václav Havel, je nezapomenutelný bývalí prezident, a navždy, zůstane v našich srdcích. A to je asi ode mě vše...

Rekonstrukce hotová

17. prosince 2011 v 17:47 | Hatake Chaoss |  Oznámení
A konečně je rekonstrukce hotová. Díky bohu. Strašně moc chci poděkovat dvou kamarádům, kterým jsem vděčný za mnoho, jsou to Sakura a Sasuke, z blogu: http://shippuden-online.blog.cz/
Strašně moc jim chci poděkovat, protože abych řekl pravdu, já neudělal vlastně vůbec nic, všechno zařídili oni (i obrázky k mým článkům) za což jsem jim hrozně moc vděčný.
Sakuro, Sasuke, opravdu vám moc děkuju, hrozně moc jste mi pomohli, všechno jste tady udělali sami, jenom jste se mě ais dvakrát na něco zeptali a to bylo všechno. Takže, opravdu vám strašně moc děkuji, a až udělám na blogu síň slávy, budete na prvním místě. Arigato.

Naruto fotbal

17. prosince 2011 v 11:06 | Hatake Chaoss |  Rozcestníky

Naruto fotbal je příběh, který nebude mít nic moc společného s normálním Narutem. Nebude tam jutsu, nebude existovat nic jako Sharingan apod. Tento příběh bude o Naruto fotbalu. A víc vám neřeknu, protože by jste už věděli, jakto dopadne. První díl by měl vyjít do Vánoc.Naruto

17. prosince 2011 v 1:27 | Hatake Chaoss |  Naruto

Naruto Online - Naruto Shippuden Online - Naruto Povídky - Rodiny
Naruto komix - Básně o Narutovi - Obrázky z Naruta - Popisy - Videa

Rekonstrukce blogu

16. prosince 2011 v 23:07 | Hatake Chaoss a jeho kamarádi |  Oznámení
No, nejen já, ale i ostatní a mí kamarádi, si myslíme, že je na čase zrekonstruovat blog. Má to hrozný design atd. No prostě hrozný všecko. Kamarádi se nabídli, že mi s tím pomohou, takže jim za to chci poděkovat (Poděkuji jim samozřejmě taky až bude rekonstrkce hotová), proto se nebojte, že se to tu bude měnit. Takže mějte strpění, snad se nám to podaří vylepšit a doufáme v to. Takže nám (hlavně kamarádům) držte palce, ať se to podaří!

Vedoucí blogu Hatake Chaoss a jeho hodně velcí kamarádi, kterých si cením ^^

Smrt

14. prosince 2011 v 22:48 | Hatake Chaoss |  Moje Kecy
"Smrt - ta neúplatná služebná
Smrt je lidem zřejmě potřebná
stejně jako víno, hic i mráz..."

Tohle je úryvek, z mého oblíbeného muzikálu a mé oblíbené písničky SMRT, a myslím, že se to sem hodí do tohohle témata. Udělal jsem něco moc hrozného, něco hrozného mé milované a hodlám za to nést trest... nedokážu bez ní žít a nejradši bych spáchal Seppuku (Hara-kiri nebo také řečeno sebevražda)... lidi, některé z vás sem měl rád, i své nepřátele, někde tam uvnitř, ale nedokážu pochopit, proč jsme na sebe takový?! Proč se k ostatním chováme špatne?! Proč?! Proč se chováme jako zmetci, a myslíme jen na sebe?! Ne, nepřetvařujte se, že jen na sebe nemyslíte, občas myslíte jen na sebe! I já, občas, často jsem myslel na moji milovanou, a i při psaní tohohle na ní myslím, ale stejně mě to neodradí o napsání toho, že ám na sebe taky myslím... bojím se že lidé buudou horší, ale proč se bojím?

Naruto: New Generation - Kapitola 2

10. prosince 2011 v 10:03 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta new generation

Druhý den ráno


Okolo šesté hodiny ranní, Sasori a Arisu a…nikdo další. "Ách, kde jsou?" Optá se Sasori. "U Chaosse-sensei mě to celkem překvapuje, ale u Daisukeho ne. Hlavně v tuto hodinu…Taky tě to překvapuje, Sasori?" "U Chaosse- sensei ano, ale u Daisukeho ne. V tuhle hodinu stopro spí!" "Taky bych na to vsázel… a hele, sensei už jde!" a ukáže na Chaosse. "Chaoss- sensei, kde jste tak dlouho? A odkud máte ten pláš´t a novou taktickou vestu?" optá se Sasori a ukáže na plášť a taktickou vestu. "Eh, omluvte mě, musel jsem ještě něco probrat s vašimi otci.

Citáty

9. prosince 2011 v 23:14 | Hatake Chaoss |  Vylepšení blogu
Takže, nudím se, a tak sem dnes dám pár citátů. A myslím, že tenhle den k těm citátům patří.


Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. u té první si tím však nejsem tak jist.
Albert Einstein

Mark Twain
Rozdávat rady je zbytečné. Moudrý si poradí sám a hlupák stejně neposlechne.

Paul-louis Courier
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném.

Čínská přísloví
Hloupý člověk by udělal nejlépe, kdyby mlčel. Ale kdyby věděl, že má mlčet nebyl by tak hloupý.

Jan Werich
Na světě je zavedeno, že spousta hloupých si hraje na chytré. Z chytrých, kterých je na světě nedostatek, jen ti nejchytřejší si hrají na hloupé.(Tomuhle dávám za pravdu)

Lev Nikolajevič Tolstoj
Pamatujme, že kdo píše pro hlupáky, najde vždy široký okruh čtenářů.(V tom případě ale v ČR moc hlupáků neexistuje!)

Abraham Lincoln
Lépe mlčet a být považován za hlupáka, než promluvit a odstranit všechny pochybnosti.(Pravda, ale moc lidí to nepochopí)

Jonathan Swift
I génius má své hranice, kdežto hloupost je nekonečná.

František Vymazal
Rozumnější ustoupí. Smutná pravda. Na této pravdě se zakládá světovláda hlouposti.

Čínská přísloví
Lepší s moudrým plakat, než s hlupákem skákat.

Latinská přísloví
Moudrý člověk má srdce v hrudi, hlupák na jazyku.

Kurt Tackmann
Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora.(V tom případě ale nejspíš můj blog navštěvujou hlupáci (nic proti), ale v tom případě se to odráží od jiného citátu v tomto článku!)

Naruto: New Generation- 1.kapitola.

7. prosince 2011 v 21:24 | Hatake Chaoss |  Povídky z Naruta new generation

Takžé, zde mám svoje první FF o narutovi, tak snad se bude líbit. Dlouhé je myslím celkém dost, tak přeji, příjemné čtení ^^


Hokageho Pracovna


Je 5. 7. 2026 (Pondělí). Ten den je zamračeno a prší. 7. Hokage, Naruto Uzumaki, sedí v křesle hokageů. Pracuje s nějakými listy a je vidět, že toho má plné zuby.

Naruto Nápis

5. prosince 2011 v 20:13 | Hatake Chaoss |  Oznámení
Lidi, konečné mám nové Písmo

Dess

4. prosince 2011 v 21:51 | Hatake Chaoss |  Oznámení
A přecházíme na.... Vánoční Dess ^^ myslím, že když už začíná být zima, je dobré přejít na zimní dess. Doufám, že se vám můj nový dess bude líbit a na jaře, bude nejspíše jarní dess ^^ Ale to se nechte překvapit ^^ Takže vám přeji Veselé prožití vánočních svátků, zbytek roku 2011 a silvestra ^^ Samožřejmě se celou tu dobu budu starat o blog, takže se nebojte ^^

Fan Arty!

4. prosince 2011 v 15:44 | Hatake Chaoss |  Vlastní tvorba
Takže, určitě vás musí štvát, že sem nedávám své obrázky malované ručně, ale udělané v PC. Tak abych vás nijak extra nenaštval a aby jste si nemyslely, že neumím kreslit, tak zde máte mé Obrázky:

První: Hatake Kakashi! Focena mobilem tak srry za kvalitu. Je to foceno Nokii :)
Druhej: Hatake Chaoss! Je to podle té fotomontáže zde na webu a je to hrozné ;-(
Také foceno Nokii!

Tak snad NO comment, ale pro ty co nepochoily.... Akatsuki Hatake Kakashi! Vše až na mraky děláno zpamněti. Ten poslední dělán v kopírce...


Pochopí každej, ne?


Naruto jako Jounin (Džónin) a vedle něj Kyuubi (Kjůbi)


Novej Hatake Chaoss, který aspoň více vypadá, jako já ^^ Jsem zde jako Jounin ^^ Na zádech mám katanu :)


Nějaké blbosti co jsem kreslil... jinak tern znak ANBU si někdy nechám vytetovat ^^


Obrázek, která jsem kreslil, když byla dlouhá chvíle ^^

Mno, lidi, a to je vše, děkuji a mějte se ^^