Tým sedm

2. listopadu 2011 v 16:49 | Hatake chaoss |  Popisy postav z Naruta
Tým 7:
Sensei: Hatake Kakashi
Genninové: Naruto Uzumaki, Haruno Sakura a Uchiha Sasuke.

Toto je hlavní tým v serialu naruto a kolem něj se to hodně točí. Senseiem je Hatake Kakashi, tajemný muž, se smyslem pro humor, který má místo levého oka sharingan, oko klanu uchiha. Oko ale není jeho vlastní. Jedním ze tří Genninů tohoto týmu je Naruto Uzumaki, chlapec kterého z počátku nikdo nemá rád, jelikož je v něm zapečetěn Kyuubi (Devítiocasá liška). Navíc ve vesnici tropí hlouposti. Má rád ramen a Haruno Sakuru. Z počátku nesnáší Uchihu Sasukeho, z kterým pořád soutěží, kdo je lepší. Ale pak se s ním začne kamarádit. Je to syn Yondaimeho Hokageho (Ohnivý stín).
Další ze tří Genninů je Haruno Sakura. Dívka s nápadnými růžovými vlasy. Je jedna z nejlepších žáků, co ovládá chakru. Takže když použije několik e-rank technik, tak ji to ani nezadýchá a je pořád v plné síle, narozdíl od těch, co ovládat chakru neumí. Jaké jídlo má ráda je neznámé, a miluje Uchihu Sasukeho a nesnáší Naruta. Mno... nesnáší ho zpočátku, poté s ním začne vycházet. Její nejlepší kamarádka a společnně její rivalka, je Ino Yamanaka. Obě milují Sasukeho a obě ho chtějí, ale nechtějí aby ho dostala ta druhá. Považuje se za slabého jedince.
A poslední člen týmu 7 je Sasuke Uchiha. Poslední žijící člen klanu Uchiha. Mno... poslední zrovna ne. Ještě žije jeho bratr Itachi, který klan vyvraždil. Sasuke ho proto nenávidí. Sasukeho miluje každá mladá dívka v Konohagakure no Sato. On ale dívky odmítá. Co má rád za jídloo je neznámé a ovládá Katon.

Můj komentář k týmu 7: Podle mě je to jeden z nej týmů v Konoze. Hlavně Kakashi je Best! Běda jestli ho někdo urazí. Ale koho nesnáším je Sasuke. Podle mě a pár mích přátel ( a podle některých obrázků na google) je Sasuke Gay! Za to ho ale neodsuzuji, ale podle mě je to jenom namyělenej prajírek, kterej všem dává najevo, že jemu vyvraždily celej klan. Ale jak je to teda u Naruta? Ten snad rodiče žijící má? Nemá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alice alice | 3. července 2014 v 1:06 | Reagovat

Sasuke je můj bejvalej

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama